نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون فتحعلی اویسی این روزها در چه حال است؟
فتحعلی اویسی ، بازیگر
فتحعلی اویسی با اشاره به اینکه هم اکنون مشغول انجام ساخت و ساز است گفت: مردم ما را دوست دارند ولی دوست داشتن مردم تا به حال برای ما فایده ای نداشته است.
تاریخ انتشار : 17 آذر 1395

فتحعلی اویسی:دوست داشتن مردم برای ما فایده ای نداشته است

فتحعلی اویسی کارگردان بازیگر تئاتر، سینما، تلویزیون ایرانی است. او فارغ التحصیل کارگردانی و بازیگری سینما از دانشگاه ایالتی تگزاس آمریکا در سال 1353 است. وی در همان سال به ایران بازگشت و آغازِ فعالیت سینمایی اش، بازی در فیلم قدغن از علی رضا داوودنژاد در سال 1357 بود.

پس از اتمام تحصیل به عضویت سیمای جمهوری اسلامی درآمد و در دهه شصت در فیلم های بسیاری بازی کرد چند فیلم ناموفق هم کارگردانی کرد. در اوایل دهه هفتاد دوباره به کارگردانی روی آورد و سومین فیلم بلندش مریم و میتیل، فیلم موفقی از آب درآمد. اما در چهارمین فیلمش سربلند، باز موفق نبود. فتحعلی اویسی در نیمه دوم دهه هفتاد در تلویزیون فعال بود و بازی های زیبائی هم از خود به نمایش گذاشت.

فتحعلی اویسی بازیگر عرصه تلویزیون وسینما گفت:این روزها هیچ کار تصویری جدیدی ندارم و مشغول انجام دادن یک سری از کارهای شخصی ام هستم. 

وی ادامه داد:هم اکنون ساخت و سازی در دست داریم که زمانم را به آن اختصاص داده ام.
 
بازیگر سریال "تنهاترین سردار" همچنین تصریح کرد:در زمینه انجام کارهای تصویری پیشنهاد وجود داشته اما خودم قبول نکردم تا در کاری حضور پیدا کنم.
 
فتحعلی اویسی

فتحعلی اویسی

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه مردم خواستار حضورش در آثار مختلف هستند، خاطر نشان کرد :مردم ما را دوست دارند اما دوست داشتن آن ها برای ما فایده ای نداشته است و مانند آب را در هاون کوبیدن است.

گفتنی است، فتحعلی اویسی که آثار تلویزیونی و سینمایی بسیاری در کارنامه هنری اش به چشم می خورد، با سریال های طنز "کمربندها را ببندیم" و "بدون شرح" توانست محبوبیت بسیاری نزد مخاطبان تلویزیون به دست آورد.

فتحعلی اویسی این روزها در چه حال است؟

فتحعلی اویسی این روزها در چه حال است؟
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 46
برگرفته از میزان -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 35 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف