نمناک اخبارسیاست این زن قصد “حمله به ایران” را دارد + عکس
حمله به ایران ، هیلاری کلینتون
زنی که می خواهد به ایران حمله کند و در صحبت هایش عنوان کرده که “حمله به ایران” از برنامه های اصلی اوست و قادر خواهد بود ایران را به طور کامل نابود سازد!!!!!
تاریخ انتشار : 18 تیر 1394

 حمله به ایران ! کمی بیش از حد جسورانه و گستاخانه به نظر می رسد.

می خواهم ایرانی ها بدانند که اگر من رئیس جمهور شوم، به ایران حمله خواهم کرد ... ما قادر خواهیم بود آن ها را کاملا نابود سازیم [!]».

اندیشکده آمریکایی گلوبال ریسرچ (Globalresearch) به بهانه اظهارات ضدایرانی اخیر هیلاری کلینتون، نگاهی داشته به رویکرد جنگ طلبانه این نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و تلاش وی برای جلب رضایت صهیونیست ها در کارزار انتخاباتی.

  در ابتدای این تحلیل که زیر عنوان "هیلاری کلینتون:اگر من رئیس جمهور شوم، به ایران حمله خواهیم کرد" تنظیم و منتشر شده می خوانیم:کلینتون ایران را "تهدیدی علیه موجودیت اسرائیل" خوانده و گفته، امیدوار است آمریکا بتواند به توافقی با ایران دست یابد که "برنامه سلاح هسته ای" این کشور را محدود سازد.

 

 هیلاری کلینتون می افزاید:اما حتی اگر ما به این توافق دست یابیم، هنوز هم مشکلات بزرگی از جانب ایران خواهیم داشت، از جمله حمایت این کشور از حزب الله لبنان و حماس و روند رو به رشد به دست گرفتن کنترل کشورهای منطقه توسط ایران و افزایش نفوذ این کشور.

  گلوبال ریسرچ با انتقاد از اظهارات کلینتون درباره برنامه هسته ای ایران می نویسد:واقعیت این است که سرویس های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل می گویند، برنامه هسته ای ایران، هیچ بخش نظامی ندارد و هیچگونه مدرکی مبنی بر اینکه تهران به دنبال ساخت این سلاح هاست هم در دست نیست.

  ناظران و کارشناسان غربی بر این باروند که حمله به ایران با پیامدهای نامشخصی برای آمریکا و متحدانش همراه خواهد بود و حتی می تواند برای منافع ایالات متحده فاجعه بار باشد.

  این اندیشکده آمریکایی در ادامه به اظهارات جنگ طلبانه کلینتون در تلاش ناکام سال 2008 وی برای رسیدن به کاخ سفید اشاره کرده نوشت:وی به عنوان نامزد ریاست جمهوری سال 2008 آمریکا خطاب به همایش سالانه آیپک گفته بود:می خواهم ایرانی ها بدانند که اگر من رئیس جمهور شوم، به ایران حمله خواهیم کرد.

 براین اساس، کلینتون در اظهاراتی توهین آمیز افزوده است:طی ده سال آینده و در زمانی که ممکن است ایرانی ها با تصمیمی احمقانه قصد حمله به اسرائیل را داشته باشند، ما قادر خواهیم بود آن ها را کاملا نابود سازیم.

حمله به ایران

حمله به ایران ، این زن قصد حمله به ایران را دارد + عکس

این زن قصد “حمله به ایران” را دارد + عکس
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 47
برگرفته از جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 35 12
نظر کاربران
سرباز امام خامنه ای

سرباز امام خامنه ای

میخواستم ازآن زن سوال شود که فیلمهای سوسانورا زیاد نگاه میکنند

پاسخ دادن 5 0
میلاد

میلاد

یکی به این زن بگه هیچ غلطی نمیتونی بکنی تا حالا نتونستین کاری بکنین از این به بعد هم نمیتونین

پاسخ دادن 6 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف