نمناک سرگرمیگوناگون این پسر عجیب هر 5 دقیقه یکبار از حال می رود! + تصاویر
پسر عجیب ، عکس پسری با بیماری عجیب
پسری 10 ساله سالها پیش بعد از دریافت واکسن آنقولانزای خوکی دچار مشکلی عجیب و غریب شد. اختلال ایجاد شده در بدن این پسر عجیب باعث می شود که با هر بار خندیدن او دچار تشنج و از حال رفتگی شود.

پسر عجیب که با خندیدن به خواب می رود

جاش هدفیلد هر بار که حین تماشای یک فیلم روی آی پدش می خندد، دچار تشنج شده و از حال می رود. این مشکل از زمانی شروع شد که جاش در سال 2010 واکسن آنفولانزای خوکی را دریافت کرد.
او نه تنها هر پنج دقیقه یک بار از حال می رود، بلکه از حملات خواب نیز رنج می برد. این عارضه باعث می شود که او کنترل بدنش را به دلیل ضعف عضلانی از دست بدهد. حرکات و جنب و جوش بدن او بعضا طوری جلوه می کنند که انگار او دچار تشنج شده است.
ویدیوی منتشر شده از او در اینترنت، نشان می دهد که جاش به صورت روزانه با این وضعیت مواجه است. در این شرایط، او نمی تواند راه برود، غذا بخورد یا حتی به سادگی بخندد. خانم هدفیلد، مادر جاش، که 45 سال سن دارد، می گوید:«حملات برای او عادی شده اند. او احساساتش را در خود نگه می دارد و سعی می کند نخندد. امروز صبح دو حمله داشت و احتمالا تا شب با چهار یا پنج حمله دیگر هم مواجه خواهد شد.»

پسر عجیب

عکس پسری با بیماری عجیب

ماجرای پسر عجیب که هر بار بخندد از حال می رود

«این عارضه زمانی رخ می دهد که او می خندد، هیجان زده می شود یا به نحوی احساساتش را نمایان می سازد. او فقط 10 سال سن دارد. بنابراین، طبیعی است که بخواهد احساساتش را بروز دهد، اما با این وضع سعی می کند آنها را در خود سرکوب نماید.» جاش سه هفته پس از دریافت واکنس آنفولانزای خوکی در 21 ژانویه 2010 به این عارضه مبتلا شد.

پسر با بیماری عجیب

پسر با بیماری عجیب که با هر خنده تشنج می کند

این عارضه به عنوان پاندمریکس نیز شناخته می شود. خانم هدفیلد ادعا می کند که در عرض چند هفته پس از تزریق واکسن، جاش دچار تغییرات قابل ملاحظه ای شده بود. او که در حال حاضر از حملات خواب رنج می برد که کنترل عضلات بدن را از او می گیرند. این علائم قبل از تزریق واکسن در او مشاهده نشده بود. او هر پنج دقیقه یک بار، حتی وقتی در حال راه رفتن، غذا خوردن یا شنا کردن است از حال می رود و وقتی می خندد، دچار تشنج می شود.
سخنگوی شرکت داروسازی گلاکسو اسمیت کلاین در این باره گفت:«ما بر آنیم که تحقیقات بیشتری در این زمینه انجام دهیم. همچنین تلاش داریم که از تحقیقات سایر افراد و نهادها در رابطه با موارد این چنینی حمایت و پشتیبانی کنیم.»

پسر عجیب ، پسر عجیب 10 ساله که هربار می خندد خوابش می برد + عکس

این پسر عجیب هر 5 دقیقه یکبار از حال می رود! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از دیلی میل /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف