نمناک سرگرمیگوناگون این پیرزن 120 ساله بازمانده جنگ جهانی اول است + تصاویر
پیرزن ، پیرترین انسان جهان
رکورد دار کتاب گینس یک زن ایتالیایی بود که لقب پیرترین انسان جهان را به خود اختصاص داده بود اما پیرزن 120 ساله روسی به عنوان تنها بازمانده جنگ جهانی اول پیرترین انسان دنیاشناخته شد.

یک پیرزن 120 ساله روسی پیرترین انسان دنیاست

جشن تولد پیرزن 120 ساله رسما ثبت و او به عنوان پیرترین انسان زنده ی جهان نامش شناخته شد.تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به " تانزیلیا بیسمبیوا " سالک یکی از روستاهای جنوبی روسیه است که به گفته ی خودش پیرترین انسان زنده دنیاست.

پیرزن 120 ساله

عکس پیرزن 120 ساله روسی 

این پیرزن در سال 1896 به دنیا آمده است که طبق گفته ی او ، رکرود راد گینس خواهد بود . رکورد قبلی متعلق به یک زن ایتالیایی به نام " اما مورانو " بود که 3 سال از این پیرزن روسی جوان تر بود.خانواده ی این پیرزن 120 ساله رازهای طول عمر او را در سه چیز خلاصه کردند و گفتند که او زیاد نمی نشیند ، سیگار نمی کشد و موادغذایی ارگانیک تنها تغذیه ی اوست.به گفته ی خانواده ی این زن او از جنگ جهانی اول ، جنگ جهانی دوم و دو همسر جان سالم به در برده است. به گزارش مسکو تایمز این زن زندگی سختی را داشته و به مدت 60 سال تمام مسئولیت ها و کارهای زندگی اش را خودش به تنهایی انجام داده است.او با حقوق بازنشستگی کمی زندگی خود را اداره می کند و نمی تواند برای افزایش درخواست بدهد چرا که تمام کسانی که ثبت کننده پرونده های اداری او بوده اند هم اکنون فوت کرده اند.به گفته ی اعضای خانواده اش همسر اول این پیرزن در جنگ جهانی دوم کشته شد و همسر دومش هم مدت کوتاهی پس از ازدواج و در سنین جوانی از دنیا رفت.

پیرزن روسی

این پیرزن روسی پیرترین انسان جهان است

پیرزن 120 ساله

پیرزن 120 ساله در کنار خانواده اش

پیرزن ، عکس های پیرزن 120 ساله پیرترین انسان زنده جهان

این پیرزن 120 ساله بازمانده جنگ جهانی اول است + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف