نمناک ورزشفوتبال برانکو ایوانکوویچ گزینه جدی مربیگری پرسپولیس
برانکو ایوانکوویچ ، ایوانکووی
با انتشار اخباری مبنی بر حضور برانکو ایوانکوویچ ، سرمربی سابق تیم ملی در تیم پرسپولیس و برکناری حمید درخشان،این مربی کرواسی اعلا کرد که در صورت قطعی بودن پیشنهاد به تیم پیروزی ملحق خواهد شد.

پس از تساوی پرسپولیس مقابل راه آهن، مسئولان این تیم دوباره به فکر تغییر کادر فنی خود افتاده اند. پرسپولیس به سختی توانست از تیم ته جدولی راه آهن یک امتیاز بگیرد. این مسابقه امید هواداران پرسپولیس که فکر می کردند مشکلات تیمشان حل شده را ناامید کرد. به همین دلیل مدیران پرسپولیس دوباره به فکر ایجاد تغییراتی در کادر فنی خود افتادند و یکی از گزینه های انتخابی مسئولان برای مربی پرسپولیس ،برانکو ایوانکوویچ می باشد.

برانکو ایوانکوویچ

سرمربی سابق تیم ملی و گزینه سرمربیگری پرسپولیس در این رابطه گفت:باید پیشنهادهایی که از ایران به من می شود قطعی باشد چون از شایعاتی که در این مدت در مورد من صورت گرفته خسته شده ام.

برانکو ایوانکوویچ درباره شایعه حضور در پرسپولیس اظهار داشت:در این سال هایی که از ایران رفته ام بارها حس مرا به هر بهانه ای برای بازگشت به ایران مطرح کرده اند و من خودم همیشه علاقه ام را به صورت شفاف برای کار در ایران نشان داده ام اما هیچ موقع این اتفاق عملی نشده است.
 
وی ادامه داد:در حال حاضر هم اگر هر کسی یا هر تیمی من را می خواهد که البته اشاره ای نمی کنم به پرسپولیس یا فدراسیون فوتبال، باید پیشنهادشان رسمی باشد، یعنی آنهایی که خواهان همکاری با من هستند و آن دسته از ایرانی هایی که برانکو ایوانکوویچ را برای مربیگری تیمشان می خواهند باید پیشنهاد رسمی بدهند.
 
گزینه سرمربیگری پرسپولیس گفت:خودم مشتاق کار در ایران هستم اما همانطور که گفتم باید پیشنهادها قطعی و مکتوب باشد ضمن اینکه از شایعات و خبرسازی هایی که در این مدت در مورد من صورت گرفته خسته شده ام چون فقط می آیند در یک برهه زمانی اسم مرا را مطرح می کنند و می گویند برانکو به ایران می آید و سپس این پیشنهاد را نیمه کاره رها کرده و به سراغ مربی دیگری می روند.
 
سرمربی سابق تیم ملی افزود:فکر می کنم چنین رفتارهایی شخصیت من را زیر سؤال می برد به همین خاطر به صراحت می گویم تیم هایی که مرا می خواهند باید به صورت رسمی به من پیشنهاد بدهد.
 
برانکو که این روزها شایعه حضورش به عنوان سرمربی پرسپولیس مطرح شده است در این مورد به فارس گفت:پرسپولیسی ها مدتی قبل هم با من صحبت کرده بودند اما باز هم مذاکرات را نیمه کاره رها کردند و تماس دیگری از سوی آنها با من گرفته نشد.
 
وی در پایان گفت:اگر قرار است اتفاق خاصی در این زمینه بیفتد باید پیشنهاد پرسپولیس قطعی و رسمی باشد چون از اتفاقات گذشته که در خصوص من افتاد و فقط اسم من مطرح شد که موجب آن شد تا رسانه ها در مورد بازگشتم مطالبی بنویسند، ناراحتم و فکر نمی کنم چنین رفتاری خوشایند یک مربی باشد.

برانکو ایوانکوویچ گزینه جدی مربیگری پرسپولیس

برانکو ایوانکوویچ گزینه جدی مربیگری پرسپولیس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از جام جم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف