نمناک ورزشگوناگون کوچ بابک دژبانی قهرمان کشتی ایران به آذربایجان
بابک دژبانی ، کشتی گیر ایرانی
در مسابقات قهرمانی کشتی آذربایجان که در باکو برگزار شد بابک دژبانی کشتی گیری که دو سال از بازی محرم بود به مدال برنز دست یافت.
تاریخ انتشار : 27 دی 1395

مدال برنز بابک دژبانی در مسابقات آذربایجان

در پایان رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان، تیم گرجستان با 49 امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های آذربایجان و روسیه با 38 و 36 امتیاز دوم و سوم شدند و تیم ایران با 35 امتیاز در مکان چهارم قرار گرفت. بر این اساس اسامی نفرات و تیم های برتر مشخص شدند و در وزن 120 کیلوگرم بابک دژبانی در مقام دوم قرار گرفت ،اما به دلیل دوپینگ از بازی به مدت دو سال محروم شد. در رقابت های قهرمانی کشتی آذربایجان دژبانی حضور داشت و به مدال برز دست یافت.

رقابت های کشتی قهرمانی کشور آذربایجان طی روزهای گذشته در باکو برگزار و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید از نکات جالب توجه این مسابقات حضور یک کشتی گیر دیگر در رشته فرنگی در این مسابقات بود که اتفاقا روی سکو هم رفت.
 
بابک دژبانی که در سال 2011 در مسابقات جوانان جهان در رومانی صاحب مدال نقره شده بود و بعد از آن بدلیل دوپینگ در آن مسابقات مدالش پس گرفته و 2 سال محروم شده بود در این رقابت ها در وزن 130 کیلوگرم به میدان رفت و موفق به کسب مدال برنز هم شد.
 
البته این در حالی است که آذربایجان کشتی گیر مطرحی همچون صباح شریعتی که مدال برنز المپیک را دارد، در اختیار گرفته است.
 
در سنگین وزن کشتی فرنگی اویان نظریانی که چند سال پیش به آذربایجان مهاجرت کرده بود، در غیاب صباح شریعتی، دارنده مدال برنز المپیک ریو، موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.
 
بابک دژبانی

حضور بابک دژبانی در مسابقات کشتی آذربایجان

 
سامان طهماسبی و صباح شریعتی از نفرات مطرحی هستند که با دوبنده آذربایجان در مسابقات بین المللی موفق به کسب مدال شده اند.
 
نادر مشروطه، مربی سازنده کشتی فرنگی اردبیل و مربی دژبانی در این خصوص به خبرگزاری فارس گفت:بابک چند جلسه ای است که در تمرینات غایب است و از چند روز پیش به دلیل فوت یکی از اقوامش به تمرینات نمی آمد. من هم از طریق رسانه ها متوجه این موضوع شدم و دقیقا نمی دانم در چه شرایطی است.

کوچ بابک دژبانی قهرمان کشتی ایران به آذربایجان

کوچ بابک دژبانی قهرمان کشتی ایران به آذربایجان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبرگزاری فارس/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف