نمناک اخبارجامعه دستگیری همدست جدید بابک زنجانی
بابک زنجانی ، همدست بابک زنجانی
همدست جدید بابک زنجانی دستگیر شده است و مرجع قضایی برای او و دیگر همدستان بابک زنجانی هم تصمیمات لازم را اتخاذ خواهند کرد.
تاریخ انتشار : 2 خرداد 1396
بازدید : 2,015 نفر

همدست بابک زنجانی دستگیر شد

غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری تهران در تشریح آخرین وضعیت پرونده همدست جدید بابک زنجانی گفت:یکی از متهمان این پرونده که در فرآیند قضایی اولیه و زمان رسیدگی به اتهامات بابک زنجانی و همدستانش دستگیر نشده بود، بعد از این قضایا دستگیر شد و تحقیقات در این رابطه تکمیل یافت.

اسماعیلی اضافه کرد:در تحقیقات تکمیلی از این فرد اطلاعات خوب و مفیدی دریافت شد که در سرنوشت و تصمیم قضایی تاثیرگذار است و مرجع قضایی برای دیگر همدستان بابک زنجانی هم تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد.

 

بابک زنجانی

دستگیری همدست بابک زنجانی

وی در رابطه با آخرین وضعیت این پرونده نیز افزود:در این پرونده بخشی از دادنامه از سوی دیوان عالی کشور نقض شده است که به اعتبار ارجاع به شعبه هم عرض در شعبه رسیدگی می شود.

رئیس کل دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد:این موضوع باعث شد که فرآیند رسیدگی به این پرونده بعد از ارجاع به شعبه هم عرض طولانی شود و ان شا... مبتنی بر اطلاعات جدید و تحقیقات تکمیلی تصمیم خوبی را اتخاذ خواهیم کرد.

دستگیری همدست جدید بابک زنجانی

دستگیری همدست جدید بابک زنجانی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از برترین ها/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف