نمناک سرگرمیگوناگون بادیگارد های اوباما + تصاویر
اوباما ، باراک اوباما
باراک اوباما اولین رئیس جمهور سیاهپوست امریکا از یک رشته سیستم ها و نیروهای حفاظتی چشمگیر برخوردار است دلیل این کار نیز مورد خطر بودن جان وی به عنوان شاخص ترین شخصیت سیاسی آمریکاست.
بازدید : 11,538 نفر
از اوباما می توان به عنوان رئیس جمهوری که از وی بیشتر از تمامی روسای جمهوری سابق آمریکا مراقبت و محافظت به عمل می آید نام برد زیرا درحال حاضر پنج هزار مامور امنیتی ویژه مسئول حفظ جان وی هستند.
باراک اوباما از اواسط سال 2117 میلادی یعنی 18 ماه پیش از برگزیده شدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهوری آمریکا تحت مراقبت مخفی قرار گرفت. در وضعیت های عادی، کاندیداها تنها 121 روز قبل از انتخابات تحت مراقبت قرار می گیرند.
در حال حاضر، اوباما به همراه خانواده اش و جو بایدن معاون رئیس جمهوری با اعضای خانواده 24 ساعته توسط تکاورهای ویژه سرویس مخفی آمریکا تحت مراقبت قرار دارند. روسای جمهور آمریکا برخلاف برخی روسای جمهوری دیگر نمی توانند بدون محافظ سفر یا جابجایی داشته باشند.
در کشوری که هر کس می تواند سلاح گرم حمل کند و تاکنون چهار نفر از روسای جمهوری آن (لینکلن، گارفیلد، ویلیام مک کینلی و کندی) به قتل رسیده اند، خطر ترور بسیار بالاست.
در همین رابطه دیروز خبرگزاری رویترز در گزارشی تصویری محافظان گارد ریاست جمهوری امریکا که سایه به سایه اوباما حرکت می کنند تا از او مراقبت کنند را به نمایش در آورده است. که در ادامه تصاویر این بادیگاردها را مشاهده می کنید.
 
باراک اوباما
 
تجهیزات محافظان اوباما
 
باراک اوباما سیاهپوست
 
محافظان قوی اوباما
 
 
عکس بادیگاردهای اوباما
 
عکس بادیگاردها
 

بادیگارد های اوباما + تصاویر

بادیگارد های اوباما + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 28
برگرفته از جام نیوز -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 22 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف