نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون عکس های موبایلی از بادی گارد حاتمی کیا
بادی گارد حاتمی کیا ، بازیگران بادی گارد حاتمی کیا
فیلم سینمایی بادی گارد حاتمی کیا در حالی در سکوت کامل خبری در حال فیلمبرداری است که به تازگی عکسهایی از پشت صحنه این فیلم در حال انتشار است.
بازدید : 5,022 نفر

عکسهای بادی گارد حاتمی کیا

در حالی عکسهایی موبایلی پشت صحنه فیلم بادی گارد حاتمی کیا در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است که سایت رسمی بادی گارد هیچ عکس وخبری از این فیلم منتشر نکرد است.

 عکسهای پشت صحنه فیلم بادی گارد حاتمی کیا 

پشت صحنه فیلم بادی گارد حاتمی کیا

آخر شهریورماه، پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی «بادی گارد» است. حاتمی کیا و تیم تولید این فیلم بعد از گذر از گوشه گوشه های شهر تهران به میدان شعاع رسیدند.

لشگری پور مدیرتولید فیلم سینمایی «بادی گارد» به تازگی در مصاحبه ای گفته است که حاتمی کیا دلش نمی خواهد در مورد این فیلم اطلاعات و عکسی منتشر شود.شاید همین دلیلی باشد بر اینکه هیچ عکسی از این پشت صحنه فیلم منتشر نشده است و تنها تک عکسهایی در فضای شبکه های اجتماعی منتشر می شود.

شب گذشته عکس های ذیل از پشت صحنه فیلم «بادی گارد» در شبکه های اجتماعی منتشر شد. گویا عوامل تولید فیلم در میدان شعاع مستقر شدند.

عکسهای پشت صحنه فیلم بادی گارد حاتمی کیا

عکس پشت صحنه فیلم بادیگارد

البته این اولین بار نیست که عکسهای موبایلی از پشت صحنه این فیلم منتشر شده است. پیش از این کامران نجف زاده خبرنگار رسانه ملی که در این فیلم ایفای نقش می کند هم عکسی از خود در شبکه های اجتماعی منتشر کرده بود.

بادی گارد حاتمی کیا

پرویز پرستویی و کامران نجف زاده در فیلم سینمایی بادیگارد

در حال حاضر عوامل فیلم سینمایی «بادی گارد» مشغول ضبط سکانس های خیابانی و بیرونی خود در اتوبان های اصلی تهران هستند و صحنه های تعقیب و گریز دانشمند هسته ای را تصویربرداری می کنند که پرویز پرستویی، بابک حمیدیان، شیلا خداداد، پدرام شریفی، امیر محمدی، علی گلبهاران و حامد شیخی جلوی دوربین رفته اند.

تدوین فیلم «بادی گارد» به طور همزمان با فیلمبرداری آن در حال انجام است و با برنامه ریزی انجام شده فیلمبرداری آخرین اثر بلند سینمایی ابراهیم حاتمی کیا تا اول مهر ماه به پایان می رسد.

بازیگران این فیلم عبارتند از:پرویز پرستویی، پدرام شریفی، مریلا زارعی، محمود عزیزی، امیر آقایی، دیبا زاهدی، افسانه ناصری، امیر علیان، امین میری، امیر محمدی، علیرضا گلبهاران، حامد شیخی و بابک حمیدیان.

بادی گارد حاتمی کیا ، عکس های پشت صحنه بادی گارد حاتمی کیا

عکس های موبایلی از بادی گارد حاتمی کیا
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از تسنیم - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف