استرس زن

زنی که با استرس در حد خفگی باد میکند!

تاریخ انتشار : 8 دی 1395کد مطلب : 41756زمان مطالعه : 2 دقیقه
استرس بلای عجیبی سر این زن جوان آورده است , این خانم وقتی استرس دارد مثل توپ باد میکند و شرایط سختی را تحمل میکند.

استرس صورت این زن را مثل توپ پر باد میکند

استرس زن جوان را به شکل یک توپ پرباد درآورده است .این خانم وقتی عصبی می شود و استرس دارد صورتش خیک باد می شود انگار که 5 تا زنبور گاوی او را نیش زده اند.

خانم 32 ساله از بیماری نادری رنج می برد.این بیماری ژنتیکی باعث می گردد بدن خانم مانند توپ متورم شود.خانم ایزی ریچاردز هنگامی که دچار استرس می گردد اندام های بدنش به شدت ورم مینماید.هنگامی که صورت و گلوی خانم باد می نماید مشکلات زیادی برایش بوجود می اید. باد کردن گلو و همینطور باد کردن صورت برای این خانم قابل تحمل نیست.

استرس

باد کردن صورت این زن از استرس

 
صحبت کردن و نفس کشیدن اینقدر برایش مشکل می گردد که احساس می نماید دارد خفه می گردد.به گزارش خانم ایزی اهل ناتینگهام می گوید هنگامی که بیماری مرا فرا می گیرد تمام بدنم من جمله صورت،دستان،کمر و پاهایم به شدت باد می نماید.راه رفتن برایم دشوار می گردد به طوری که بدون عصا قادر به راه رفتن نیستم.روی بیرون رفتن از خانه را ندارم

هنگامی که پا از خانه بیرون می گذارم افراد فکر می کنند نامزدم کریس مرا کتک زده است.در اصطلاح پزشکی به این عارضه ژنتیکی angioedema گفته می شود که بر اثر کمبود ویتامین بوجود می اید که برای سیستم دفاعی بدن مهم است.هنگامی که خانم دچار استرس می گردد کمبود این ویتامین باعث متورم شدن بدن خانم می گردد. 
 
استرس

صورت این خانم قبل از استرس

استرس

باد کردن گلو و صورت از استرس

استرس

باد کردن دست زن جوان از استرس

زنی که با استرس در حد خفگی باد میکند!

54
این مطلب مفید بود ؟40
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از بلاغ -/ح
برچسب :
وبگردی