نمناک سرگرمیگوناگون واکنش جالب گوریل ها در زیر باران! + فیلم
نگهبانان باغ وحش ریوربنکس واقع در کارولینای جنوبی، اخیرا ویدیو جالبی را از خانواده گوریل ها در حین بارش باران به اشتراک گذاشتند که توانست با حواشی مختلفی روبرو شود!

واکنش جالب گوریل ها در زیر باران

در میان تمام حیوانات کره زمین، تنها میمون ها هستند که شباهت بسیار زیادی به انسان های نخستین یا به عبارتی نئاندرتال ها دارند و این شباهت تنها در یک یا نقطه نیست بلکه تفاهم های زیادی نسل اول ما انسان ها با این حیوانات داشتند. برای مثال آناتومی، دست ها، پاها، سر، راه رفتن، احساسات، عواطف و... که این واقعا جالب و دیدنی می باشد.

اما دو مورد آخر کمی برای هر یک از ما " احساسات و عواطف " عجیب بود و آیا چنین چیزی صحیح است؟! برخی از شکارچیان بر این باور هستند که حیوانات هیچ عواطف و احساساتی ندارند و به همین دلیل و دلایل دیگری اعم از منافع مالی خود سعی بر این دارند تا بتوانند تمام حیوانات را از بین ببرند و حیوانات از دید آنها هیچ جایگاهی برای زندگی در کره زمین ندارند.

با این حال این تنها یک نوع دیدگاه اشتباه می باشد که این اشخاص آنها را در سر می پرورانند و حیوانات به هیچ وجه این گونه نیستند و بنابر خلقیات خود، دارای عواطف و احساسات متنوعی هستند و این چیزی قابل انکار نیست و به هیچ وجه نمی توانید آنرا محال بدانید.

برای مثال روز گذشته ویدیویی جالب و دیدنی از خانواده گوریل ها واقع در باغ وحش کارولینای جنوبی در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با حواشی، بازدید و واکنش های متعددی از جانب کاربران روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

برخی بر این باور هستند که میمون ها و نژادهای مختلف آنها تنها به میزان کمی به انسان ها شباهت دارند و هیچ عواطف و احساساتی را شامل نمی شوند. اما این گونه نیست چرا که اخیرا نگهبابان باغ وحشی به نام ریوربنکس واقع در کارولینای جنوبی، ویدیویی جالب و در عین حال تامل برانگیزی را از خانواده گوریل ها به اشتراک گذاشتند که توانست با بازدید فراوانی روبرو شود.

تصور کنید که شما در حال پیاده روی هستید که ناگهان بارش باران آغاز می شود و برای آنکه خیس نشوید، فورا به دنبال سایه بان می گردید و خودتان را تحت آن از خیس شدن منع می کنید و این یک نوع احساس است که در طی آن دوست ندارید لباس هایتان خیس شوند. 

اما ما انسان ها تنها این احساس را نداریم و گوریل ها نیز چنین احساساتی را دارند و این نشان دهنده عواطف و احساسات نزدیک این حیوانات با ما انسان ها می باشد که در ویدیو ذیل می توانید این صحنه را هر چه بهتر مشاهده نمایید.

ویدیو واکنش جالب گوریل ها در زیر باران

واکنش جالب گوریل ها در زیر باران! + فیلم

واکنش جالب گوریل ها در زیر باران! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف