باران کوثری

باران کوثری در روز تولد 30 سالگی اش + عکس

تاریخ انتشار : 26 مهر 1394کد مطلب : 22026زمان مطالعه : 1 دقیقه
باران کوثری بهترین بازیگر زن سینما و تلویزیون در سی امین سالگرد تولدش عکسی از خود به همراه متنی کوتاه در اینستاگرام خود منتشر کرد که در ادامه میبینید.

سی سالگی باران کوثری

باران کوثری بازیگر سینمای ایران که به تازگی سر صحنه فیلم سینمایی هفت ماهگی به کارگردانی هاتف علیمردانی دچار سانحه شده بود اکنون بعد از جراحی موفقیت آمیزی که داشته بهبودی نسبی خود را بدست آورده است،وی با انتشار عکسی از خود خبر از تولد سی سالگی اش داد.

وی در متن آن نوشت :در این مهر نا مهربان.....سی سالگیت مبارکمان

باران کوثری

باران کوثری متولد 25 مهر 1364 در تهران، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، فرزند رخشان بنی اعتماد کارگردان سینما و جهانگیر کوثری تهیه کننده سینما و کارشناس فوتبال است. باران کوثری دانش آموختهٔ رشته نمایش از هنرستان سوره است.

بهترین بابای دنیا ساخته داریوش فرهنگ، نخستین تجربه بازیگری اوست. نقش آفرینی های بعدی وی تا سال 1380 به تمامی در فیلم های مادرش رخشان بنی اعتماد است. کوثری همچنین با بازی در تئاتر آن سوی آینه به کارگردانی آزیتا حاجیان (1376) توانایی هایش را به عنوان بازیگر صحنه نیز به ثبت رسانده است.گفتنی است؛ وی اخیرآ در فیلم های دندون طلا  هفت ماهگی نقش آفرینی کرده است.

هفت ماهگی ملودرامی با مضمون بررسی ارتباطات جوانان با یکدیگر است و علیمردانی در آن در امتداد مسیری حرکت می کند که در چند سال اخیر و بعد از “بخاطر پونه” پیموده است.

باران کوثری و حامد بهداد

باران کوثری و حامد بهداد در هفت ماهگی

گریم جالب باران کوثری

گریم جالب و متفاوت باران کوثری در دندون طلا

باران کوثری در روز تولد 30 سالگی اش + عکس

4.528
این مطلب مفید بود ؟253
منبع : نمناک - / ل
وبگردی