نمناک فرهنگ و هنرچهره ها واکنش شدید باران کوثری به پخش تکراری کلاه قرمزی
باران کوثری ، کلاه قرمزی
باران کوثری به پخش تکراری مجموعه کلاه قرمزی در اینستاگرام واکنش نشان داد و حسابی از صدا و سیما انتقاد کرد.

انتقاد باران کوثری از صدا و سیما

باران کوثری که در سری نخست مجموعه کلاه قرمزی که نوروز 88 پخش شد حضور داشت در صفحه شخصی خود به پخش تکراری این مجموعه بدون اجازه و اطلاع سازندگان آن واکنش نشان داد.

پس از پخش تکراری مجموعه «کلاه قرمزی» که پیش از این خبر پخش سری جدیدش در ایام نوروز 96 اعلام شده بود، احسان کرمی و کاظم سیاحی صداپیشگان این مجموعه در صفحه اینستاگرامشان نسبت به این اقدام شبکه واکنش نشان دادند.

در تازه ترین اتفاق نیز باران کوثری که از مهمانان سری مجموعه های «کلاه قرمزی» در سال های گذشته بود با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش ناراحتی اش را از این اقدام صدا و سیما ابراز کرد.

باران کوثری

حمایت باران کوثری از مجموعه کلاه قرمزی

او در پست تازه اش نوشته:«واقعا ؟! کلاه قرمزی تکراری ؟! نه آن قدر برای سازندگانش که سازنده یکی از چند برنامه انگشت شمار با کیفیتتان بودند احترام قائل بودید که رضایتشان را جلب کنید و به نمایش بخش های جدید راضی شان کنید ، نه برای مردم که شب عید برنامه تکراری نبینند . این گروه آنقدر هم برای مردم ، هم برای ما که تجربه همکاری باایشان را داشته ایم ، شناخته شده هستند که مطمئن باشیم غیر از حق خود و گروهشان چیز بیشتری نمی خواهند . جناب تلویزیون ! قدرت نمایی می کنید به مردم و سازندگان برنامه های خوبتان ؟ قدرت مال شما ، بودجه تان را خرج برنامه ها و سریال های میلیاردی رنگارنگ بی کیفیت کم مخاطب کنید اما بدانید که ملی و مردمی نیستید. چیزی از یاد دنیا و ارزش جناب ایرج طهماسب و جبلی وخانواده نازنین کلاه قرمزی و دوستانش پیش ما کم نمی شود ، جایگاهشان از پُست و مسند شما خیلی بالاتر است . فکری به حال خودتان ، برنامه هایتان و رضایت مردم کنید ، سال به سال دریغ از پارسال …»

 

واکنش شدید باران کوثری به پخش تکراری کلاه قرمزی

واکنش شدید باران کوثری به پخش تکراری کلاه قرمزی
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 20
برگرفته از بهداشت نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 19 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف