کریستیانو رونالدو

نامزد جدید کریستیانو رونالدو دوقلو باردار است + عکس

تاریخ انتشار : 14 خرداد 1396کد مطلب : 50539زمان مطالعه : 1 دقیقه
نشریه های اروپایی تصویری از کریستیانو رونالدو با همسرش جورجینا رودریگز منتشر کرده اند که در جزیره کورسیکا به سر می برند. روزنامه "ای.بی.سی" اسپانیا خبر داد که جورجینا دو قلو باردار است.

نامزد جدید کریستیانو رونالدو، دوقلو باردار است

کریستیانو رونالدو با ورود به سن 32 سالگی ظاهرا احساس پیری را لمس کرده و تصمیم به پدر شدن مجدد را دارد . البته رونالدو یک بار طعم پدر بودن را چشیده اما از همسری که هیچ وقت پسرش را ندید.

جورجینا رودریگز به عنوان آخرین دوست دختر رونالدو شناخته می شود و البته با مطرح شدن حاملگی اش می توان اسمش را خوش شانس ترین نامزد جهان گذاشت .

جورجینا یکی از مدلهای معروف اسپانیایی می باشد ابتدای سال گذشته وارد رابطه با رونالدو شد . بسیاری از ژورنال نویسان این دختر را مانند هزاران دختر دیگری که مدت کوتاهی با رونالدو بودند و از هم جدا شدند می دانستند . اما ظاهرا جورجینا با تیزهوشی توانست وارد دل رونالدو شود و تجربه مادر شدن برای فرزندان کریس را کسب کند .

چندی پیش بود که رسانه های اسپانیا ، خبر حاملگی جورجینا، نامزد کریستیانو رونالدو را منتشر کردند.هرچند در آن زمان این خبر با تکذیب مواجه شد اما با بزرگ شدن شکم جورجینا، دیگر چیزی برای تکذیب وجود نداشت.

حال برخی منابع اسپانیایی با استناد به تصاویر جدیدی که از جورجینا نامزد رونالدو منتشر شده،حتم داده اند که رونالدو به زودی صاحب دوقلو می شود تا تعداد فرزندانش به عدد سه برسد.

پس از انتشار این تصاویر بسیاری از رسانه های اسپانیایی تاکید کردند که طبق اعلام یکی از دوستان کریستیانو رونالدو, جورجینا دوقلو باردار می باشد!

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو و همسرباردارش

نامزد جدید کریستیانو رونالدو دوقلو باردار است + عکس

3.9147
این مطلب مفید بود ؟11631
برگرفته از 11 نیوز-/ ر
وبگردی