نمناک اخبارجامعه تداوم بارش پراکنده باران در 7 استان کشور
بارش باران ، بارش باران در کشور
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران در تعدادی از استان های کشور خبر داد.
تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1398

پیش بینی سازمان هواشناسی درباره بارش باران

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن پیش بینی بارش پراکنده در تعدادی از استان ها طی امروز و دو روز آینده (21 تا 23 اردیبهشت) از کاهش کیفیت هوا بر اثر وقوع گرد و خاک در سیستان و بلوچستان خبر داد. 

احد وظیفه اظهارکرد:بنا به تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز (21 اردیبهشت) رگبار پراکنده، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید در خراسان شمالی، شرق سمنان، ارتفاعات گلستان، نیمه شمالی خراسان رضوی، بخش هایی از استان کرمان، نیمه شمالی سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی پیش بینی می شود. 

وی ادامه داد:فردا (22 اردیبهشت) بارش پراکنده در نوار شمالی کشور در شمال استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، اردبیل، و دامنه های شمالی البرز مرکزی و شمال خراسان رضوی همچنین در ساعات بعدازظهر برای استان های اصفهان، یزد و کرمان پیش بینی می شود.

بارش باران

پیش بینی سازمان هواشناسی

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود:پس فردا (23 اردیبهشت) در دامنه های البرز مرکزی در استان های زنجان، قزوین، البرز و تهران، سمنان و دامنه های زاگرس مرکزی در استان های قم، مرکزی، اصفهان، چهار محال و بختیاری، شرق کهگیلویه و بویر احمد، شمال فارس و دامنه زاگرس جنوبی در استان های کرمان، شمال هرمزگان، و در استان سیستان و بلوچستان و یزد رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود. 

وظیفه با اشاره به اینکه فردا و پس فردا (22 و 23 اردیبهشت) به علت وزش باد شدید در شمال سیستان و بلوچستان پدیده خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود، گفت:طی دو روز آینده به دلیل وزش باد شدید مرکز و شرق خلیج فارس و غرب تنگه هرمز مواج خواهد بود. 

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در پایان گفت:فردا (22 اردیبهشت) آسمان تهران صاف تا کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. بیشترین و کمترین دمای تهران در این روز 28 و 18 درجه سانتیگراد است. پس فردا (23 اردیبهشت) آسمان پایتخت کمی ابری، در بعدازظهر همراه با افزایش ابر و گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود. بیشترین و کمترین دمای تهران در روز دوشنبه 28 و 18 درجه سانتیگراد خواهد بود.

انتهای پیام/م

پیش بینی بارش باران پراکنده در کشور

تداوم بارش پراکنده باران در 7 استان کشور
:
امتیاز : 0 تعداد رای : 0
این مطلب مفید بود ؟ 0 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف