نمناک اخبارجامعه ادامه بارش باران در نیمه شمالی کشور تا آخر هفته
باران ، بارش باران
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام اینکه بارش باران تا آخر هفته در نیمه شمالی کشور ادامه دارد، تاکید کرد: با ورود دو موج بارشی از امروز شاهد بارش در شمال غرب و شمال کشور هستیم.
تاریخ انتشار : 18 تیر 1396

 ادامه بارش باران تا آخر هفته در نیمه شمالی کشور

محمد اصغری اظهار داشت:براساس پیش بینی های هواشناسی، 15 تیر تا 15 مرداد گرمترین روزهای سال را شاهد خواهیم بود. این در حالی است که امسال به طور میانگین هوا 1.5 درجه گرمتر می شود.

وی ادامه داد:در هفته جاری روند افزایش دما در استان خوزستان تداوم داذد و هوا چند درجه گرمتر می شود.

باران

کارشناس سازمان هواشناسی تاکید کرد:در جنوب شرق کشور شاهد تداوم بادهای 120 وزه خواهیم بود و سرعت باد امروز تا 80 کیلومتر بر ساعت می رسد. سرعت باد در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه به 95 کیلومتر هم می رسد و بر میزان گرد و خاک افزوده می شود.

اصغری با اعلام اینکه بارش باران تا آخر هفته در نیمه شمالی کشور ادامه دارد، تاکید کرد:با ورود دو موج بارشی از امروز شاهد بارش در شمال غرب و شمال کشور هستیم. امروز برای استان های آذربایجان شرقی،غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و بخش هایی از شمال خراسان رضوی بارش باران پیش بینی می شود.

وی با اشاره به بارش در تهران، تاکید کرد:امروز به صورت پراکنده در تهران باران می بارد اما در آخر هفته هوای تهران بارانی بوده و شدت بارش ها زیاد است.

ادامه بارش باران در نیمه شمالی کشور تا آخر هفته

ادامه بارش باران در نیمه شمالی کشور تا آخر هفته
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از پارس - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف