نمناک اخبارجامعه پیش بینی وضعیت آب و هوای تهران
هواشناسی تهران ، آب و هوای تهران
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران آخرین وضعیت آب و هوای تهران طی امروز و فردا را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1398

آخرین وضعیت آب و هوای تهران

ایسنا: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت:طی برخی ساعات فردا (24 اردیبهشت) وزش باد نسبتا شدید و بارش پراکنده باران پیش بینی می شود. 

حسین شهبازی با بیان اینکه پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش موقتی غلظت آلاینده ها طی صبح امروز (23 اردیبهشت) است، اظهار کرد:در برخی ساعات امروز به تدریج بر میزان ناپایداری جوی افزوده می شود که افزایش میزان ابرناکی و سرعت وزش باد در برخی ساعات را به دنبال دارد. 

وی با اشاره به اینکه این وضعیت جوی کم وبیش تا فردا (24 اردیبهشت) ادامه دارد، تصریح کرد:در برخی ساعات بعد ازظهر وزش باد نسبتا شدید به بزرگی بالاتر از 5 متر بر ثانیه و بارش پراکنده باران پیش بینی می شود. 

شهبازی با بیان اینکه دمای هوا در پایتخت تا روز آینده روند کاهشی دارد، گفت:بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا با وجود افزایش نسبی غلظت آلاینده ها در برخی ساعات امروز (23 اردیبهشت) همزمان با تغییر شرایط جوی به ویژه از بعد ازظهر از غلظت آلاینده ها کاسته می شود و وضعیت کیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط بهتری قرار می گیرد. 

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ناپایداری های جوی حاکم طی فردا (24 اردیبهشت) سبب می شود که وضعیت کیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط مطلوب قرار گیرد. 

وی در پایان با اشاره به اینکه کیفیت هوای 24 ساعت گذشته تهران منتهی به 8 صبح امروز با میانگین 47 در شرایط پاک قرار داشت، اظهار کرد:کیفیت هوای هم اکنون نیز با میانگین 57 در شرایط سالم است.

انتهای پیام/م

پیش بینی هواشناسی از وضعیت هوای تهران

این مطلب مفید بود ؟ 0 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف