نمناک اخبارجامعه پیش بینی هواشناسی: تهران سردتر می شود
هواشناسی تهران ، بارش برف در تهران
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از آغاز فعالیت یک سامانه بارشی جدید از یکشنبه (7 بهمن) در نوار غربی کشور خبر داد.
تاریخ انتشار : 5 بهمن 1397

آخرین وضعیت آب و هوای تهران

ایسنا:  احد وظیفه در تشریح جزئیات این خبر گفت:از بعد از ظهر امروز (5 بهمن) برای دامنه جنوبی البرز در استان های قزوین، البرز و تهران، بخش های از شمال غرب همچنین پاره ای از مناطق در استان های بوشهر و فارس بارش پراکنده و وزش باد و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان این که بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیشیابی هواشناسی امروز (5 بهمن) در سایر نواحی کشور آسمانی صاف انتظار می رود، گفت :فردا (6 بهمن) اغلب مناطق کشور جوی آرام خواهند داشت.

وی تاکید کرد:پس فردا (7 بهمن) با ورود سامانه بارشی به غرب کشور، بارش باران در غرب و رگبار و رعد و برق و وزش باد در جنوب غرب کشور پیش بینی می شود.

وظیفه با بیان این که سامانه بارشی روز دوشنبه (8 بهمن) در نوار غرب کشور تقویت می شود، گفت:دامنه فعالیت این سامانه بارشی، بخش هایی از شمال غرب، شمال و مرکز کشور را تحت تاثیر قرار می دهد و بارش برف و باران در ارتفاعات را به دنبال دارد.

این کارشناس هواشناسی در پایان با اشاره به وضعیت جوی پایتخت طی روزهای آینده اظهارکرد:فردا (6 بهمن) آسمان تهران صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد خواهد بود. حداکثر و حداقل دمای تهران در این روز 11 و 1 - درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. همچنین پس فردا (7 بهمن ) آسمان پایتخت صاف تا کمی ابری در اواخر وقت با افزایش ابر همراه خواهد بود. بیشترین و کمترین دمای تهران در این روز به 13 و 2 درجه سانتیگراد می رسد.

انتهای پیام/م

پیش بینی هواشناسی از وضعیت هوای تهران

این مطلب مفید بود ؟ 0 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف