بارش برف در جاده ها

تمام محور های اصلی کشور باز است

تاریخ انتشار : 29 دی 1398کد مطلب : 6933زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: با وجود بارش برف و کولاک شدید در برخی استان ها، تمامی راه های اصلی کشور باز است و تردد در آنها جریان دارد.

وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور

ایلنا:سرهنگ رحمانی با اعلام این مطلب افزود:با توجه به بارش های اخیر محور کاشمر - کوه سرخ در مسیر خراسان رضوی شب گذشته بسته شده بود که بامداد امروز بازگشایی شد. 

وی گفت:محدودیت ترافیکی تردد تریلی و کامیون در محور های قوچان - درگز و سبزوار - اسفراین اعمال شده بود که این محدودیت نیز امروز برطرف شده است. 

سرهنگ رحمانی تصریح کرد:همه محور های اصلی کشور به جز محور بندر خمیر - بندر لنگه باز است و تردد در این محور ها جریان دارد. 

وی افزود:با توجه به پیش بینی های انجام شده به نظر می رسد تداوم بارش ها را در محور های استان های تهران، اردبیل، قزوین، زنجان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، برخی محور های گیلان، اصفهان، همدان، کردستان و سمنان تا پایان امروز شاهد خواهیم بود. 

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا که با شبکه خبر گفت و گو می کرد، افزود:محور های ارتباطی در خراسان رضوی درگیر بارش و برف است و هموطنان ما که در این مسیر ها تردد دارند باید مراقب لغزندگی جاده ها در محور های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی باشند. 

سرهنگ رحمانی تصریح کرد:سرمای امشب منجر به لغزندگی سطح جاده ها می شود و رانندگانی که قصد سفر های جاده ای دارند، باید تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند، ضمن اینکه برای اطلاع از وضع راه ها و جاده های کشور شماره تلفن های 120 و 88255555 در دسترس هموطنان قرار دارد.

انتهای پیام/م

تمام محور های اصلی کشور باز است

00
این مطلب مفید بود ؟00
برچسب :
وبگردی