بارش پرندگان خونین
بارش پرندگانی با چشمان و منقارهای خونین از آسمان در جنوب استرالیا موجب وحشت مردم شد.

راز بارش پرنده های چشم خونین از آسمان

صحنه هایی که در فیلم های ترسناک دیده می شود، اغلب صحنه های ساختگی هستند که شاید احتمال رخ دادن آنها در دنیای واقعی صفر باشد و چیزی همانند آنها را نتوانیم مشاهده کنیم. این در حالی است که اخیرا صحنه ای این چنینی و یا حتی شاید وحشتناک تر از فیلم های ترسناکی که ممکن است تاکنون دیده باشیم، در جنوب استرالیا رخ داد!

بارش 60 قطعه پرنده با چشمان و منقارهای خونین در جنوب استرالیا بیشتر شبیه به فیلم های تخیلی و ترسناک هالیوودی بود تا واقعیت. اتفاقی که موجب وحشت و اضطراب مردم شد و پای پلیس و مامورین دولتی را به این ماجرا باز کرد.

علت خون آلود بودن منقار و چشمان پرندگان چه بود؟

خانم " سارا کینگ " یکی از مسئولان رسیدگی به این حادثه عجیب و غریب که در هنگام بارش پرندگان در محل حضور داشته است درباره این رخداد گفت :" این صحنه همانند صحنه های فیلم ترسناک بود. پرنده ها با سرعت زیاد و همچنین چشم هایی خون آلود با زمین برخورد می کردند و بعد از آنکه با زمین به زمین برخورد می کردند، شروع به خون ریزی از دهان می کردند که این دلیلی بر این شد که ما علت اصلی را مسمومیت این پرنده ها بدانیم".

خانم سارا کینگ و تیم سم شناس با حضور در محل حادثه در حال بررسی اجساد پرنده های یافت شده هستند تا بتوانند عامل این موضوع را شناسایی کنند.

بارش پرندگان خشمگین با چشمان خونین از آسمان استرالیا + عکس

1.98
این مطلب مفید بود ؟35
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی