نمناک اخبارگوناگون بارندگی در استان های شمالی کشور
بارندگی در کشور ، بارندگی در شمال کشور
مناطق شمالی کشور تا عصر روز چهارشنبه میزبان باران خواهند بود؛ استان تهران هم هوای صاف و گاهی همراه با گرد و غبار خواهد داشت.
تاریخ انتشار : 9 تیر 1398

بارندگی در استان های شمالی کشور

میزان: کبری رفیعی، کارشناس هواشناسی درباره وضعیت آب و هوایی کشور طی چند روز آینده اعلام کرد:امروز بعد از ظهر با توجه به نفوذ جریانات شمالی به سواحل غربی دریای خزر در استان های گیلان، مازنداران، اردبیل و شمال آذربایجان شرقی و غربی وزش باد و بارش باران شروع خواهد شد.

وی بیان کرد:فردا در استان های شمالی و خراسان شمالی همچنان بارش باران خواهیم داشت.

کارشناس هواشناسی افزود:پس فردا (سه شنبه) بارش ها بیشتر محدود خواهد بود به سواحل دریای خزر و از روز چهارشنبه بعدازظهر این سامانه از کشور خارج خواهد شد و شدت بارش ها از بعد از ظهر امروز در گیلان، اردبیل و غرب گلستان رخ خواهد داد. دریای خزر همچنان مواج خواهد بود.

وی اضافه کرد:کاهش دما بین 6 تا 7 درجه در استان های شمالی خواهد بود. از پایان هفته انتظار داریم که هوای صافی را داشته باشیم. از فردا تا پایان هفته به ویژه در ساعات بعد از ظهر در منطقه شرق و شمال شرق به ویژه در منطقه زابل، سمنان، جنوب تهران، اصفهان، یزد و مرکزی و قم پدیده غالب گرد و خاک خواهد بود.

رفیعی گفت:از بعد ازظهر فردا تا روز سه شنبه خلیج فارس مواج و متلاطم خواهد بود. تهران فردا آسمان صاف و بدن ابری را خواهد داشت. حداکثر دما 38 درجه و حداقل دما برای فردا صبح 25 درجه خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/ح.ب

بارندگی در استان های شمالی کشور

بارندگی در استان های شمالی کشور
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف