نمناک اخبارسیاست جنجال پوشش نامناسب بارون ترامپ + تصاویر
بارون ترامپ ، عکس پسر و زن ترامپ
رسانه های آمریکایی پوشش و سبک لباس پوشیدن بارون ترامپ پسر کوچک رئیس جمهور این کشور را در جریان بازگشت خانواده دونالد از نیوجرسی را به هیچ وجه مناسب ندانسته و مورد انتقاد قرار دادند.
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1396

انتقادات شدید رسانه های امریکایی از پوشش بارون ترامپ

یک رسانه محافظه کار آمریکایی از نحوه انتخاب لباس و پوشش غیررسمی «بارون ترامپ»، پسر 11 ساله رئیس جمهور آمریکا حین بازگشت از نیوجرسی انتقاد کرد.

وبسایت آمریکایی «دیلی کالر» در مطلبی به قلم «فورد اسپرینگر» ضمن انتقاد از پوشش غیررسمی پسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نوشت:کوچکترین پسر رئیس جمهور به گونه ای لباس می پوشد که گویی در کاخ سفید زندگی نمی کند. او باید برای انتخاب لباس تلاش بیشتری کند.

این وب سایت ضمن ضمیمه کردن عکسی از بارون ترامپ با یک تیشرت قرمز، شلوارک و یک کفش راحتی بدون جوراب حین پیاده شدن از ایر فورس وان (هواپیمای ویژه رئیس جمهور) اعلام کرد بارون با این نحوه پوشش باعث تحقیر خانواده اش می شود. او باید در نحوه پوشش خود تجدید نظر کند.

بارون ترامپ

پوشش نامناسب بارون ترامپ مورد انتقاد رسانه های امریکا قرار گرفت

در بخش دیگری از مطلب فورد اسپرینگر آمده است:بارون روز یکشنبه از نیوجرسی به کاخ سفید بازگشت. در حالی که رئیس جمهور و بانوی اول آمریکا بهترین لباس خود را به تن داشتند بارون جوان شبیه کسی بود که پریده بود داخل ایر فورس وان تا در سفر خود به سینما برود. باورن به عنوان پسر کوچک رئیس جمهور هیچ مسئولیتی ندارد، اما کمترین کاری که می تواند انجام دهد این است که حین دیده شدن در انظار عمومی لباس مناسبی به تن کند.

در همین حال، چلسی کلینتون، دختر هیلاری و بیل کلینتون که از 12 تا 20 سالگی در کاخ سفید زندگی کرده است در توئیتی از بارون دفاع کرد و نوشت:وقت آن رسیده رسانه ها و هرکسی دست از سر بارون بردارند و اجازه دهند او کودکی ای که شایسته آن است را داشته باشد. بارون یک کودک است.

کاخ سفید نیز در واکنش به مطلب این وبسایت از رسانه ها خواست تا به حریم خصوصی بارون به عنوان یک کودک احترام بگذارند.
 

جنجال پوشش نامناسب بارون ترامپ + تصاویر

جنجال پوشش نامناسب بارون ترامپ + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 38
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف