نمناک سبک زندگیموفقیت جمعیت 20 هزار نفری بازاریابان اینترنتی یک شرکت خصوصی!
بازاریابی به عنوان فرایندی مدیریتی-اجتماعی تعریف می شود که بوسیلهٔ آن افراد و گروه ها از طریق تولید و مبادلهٔ کالا با یکدیگر، به امر تأمین نیازها و خواسته های خود اقدام می کنند.

بازاریابان اینترنتی یک شرکت خصوصی با بیش از 20 هزار نفر

بازاریابی امیال و نیازهای پاسخ داده نشده را شناسایی می کند. همچنین ضمن تعریف و تخمین اندازه یک بازار تعریف شده، میزان سودآوری آن را نیز اندازه گیری می کند. به عبارت دیگر بازاریابی ، بخش هایی از بازار را به عنوان مناسب ترین بخش بازار برای شرکت شناسایی و مشخص می کند که شرکت نیز توانایی و امکان عرضه خدمات به آنها را دارد و همچنین مناسبترین محصولات و خدمات مورد نیاز آن بخش را طراحی و معرفی می کند. یکی از کارکردهای بازاریابی طی سال های اخیر، تجاری سازی است. حتی در برخی کتاب های جدید، تجاری سازی ترجمه مارکتینگ معرفی شده است.

شرکت 5040 با تشخیص نیاز مردم اقدام به تولید و ارائه محصولات مورد نیاز مردم عزیز ایران کرده و از طریق رسانه های معتبر داخلی مانند صدا و سیما، کانال های تلگرام، بیلبورد و سایت های معروف و معتبر اینترنتی و در نهایت بازاریابی که جدیدترین راهکار شرکت است، اقدام به فروش محصولات و تولیدات خود می کند.

بازاریابی شرکت 5040 که از سالیان گذشته شروع به کار کرده و در حال حاضر بالغ بر 20 هزار نفر بازاریاب در این سیستم ثبت نام کرده اند، یکی از راهکارهای نوین و مناسب جهت کسب درآمد تمامی اشخاص اعم از پیر و جوان و حتی اشخاصی که به دنبال شغل دوم بوده، است.

نحوه کار در سیستم بازاریابی 5040 به این صورت است که پس از ثبت نام لینکی اختصاصی به همراه تعدادی بنر و کلیپ اختصاصی جهت تبلیغات در تلگرام به هر بازاریاب تعلق می گیرد که با انتشار آن بین دوستان یا در کانال ها و گروه ها و... اقدام به جذب مشتری کند و هر مشتری پس از کلیک روی لینک اختصاصی بازاریاب که در پائین کلیپ ها و بنرهای شما است، وارد سایت 5040 شده و اقدام به ثبت شماره تماس خود جهت مشاوره رایگان در خصوص آن محصول و مشکل خود می کند.

اگر آن مشتری پس از مشاوره اقدام به خرید کرد، به ازای هر خرید، شما مبلغ 9 درصد قیمت محصول را به عنوان پورسانت دریافت خواهید کرد که تمامی مراحل اعم از ثبت شماره و خرید و... در پنل هر بازاریاب به طور شفاف قابل مشاهده است، همچنین جهت حصول اطمینان از صحت عملکرد سیستم بازاریابی می توانید در هر لحظه اقدام به ثبت شماره نموده تا ازعملکرد سیستم بازاریابی اطمینان حاصل کنید.

هر بازاریاب پس از رسیدن سقف پورسانت خود به 25 هزار تومان می تواند درخواست واریز کرده تا مبلغ مورد نظر به حساب وی واریز شود. پس شما نیز فرصت را از دست نداده و به جمع بازاریابان شرکت 5040 بپیوندید و شروع به کسب درآمد کنید.

لطفا جهت ثبت نام از لینک های زیر استفاده کنید:

ثبت نام از طریق سایت:http://marketing.5040.ir

ثبت نام از طریق ربات تلگرام:https://t.me/bazaryab5040

جمعیت 20 هزار نفری بازاریابان اینترنتی یک شرکت خصوصی!

جمعیت 20 هزار نفری بازاریابان اینترنتی یک شرکت خصوصی!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از 5040 / م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .