نمناک اخباراقتصاد کسادی در بازار شب عید خودرو
بازار خودرو ، قیمت خودرو
به طور معمول هر چه به روزهای پایانی سال و شب عید نزدیک می شویم، طبق سال های گذشته مردم منتظر تغییر و تحول در بازار خودرو از لحاظ قیمت، آپشن و مدل هستند و نمایشگاه داران و فعالان بازار خودرو نیز انتظار افزایش خرید و معاملات را می کشند.
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1394
بازدید : 3,374 نفر

بازار خودرو در شب عید

در سال های گذشته در شب عید و چند هفته به پایان سال، بازار خودرو تب و تاب شدیدی به خود می گرفت و داغ می شد. مردم نیز شتاب و عجله بیشتری برای خرید خودرو داشتند.

یکی از مهم ترین دلایل ایجاد این تب و تاب، صحبت های خودروسازان در پایان هر سال بود که اعلام می کردند سال جدید خودرو گران می شود؛ آن هم به علت تحریم، گرانی دلار و... مردم نیز از ترس گرانی، قبل از سال جدید خودرو خود را تغییر می دادند و جابه جا می کردند.
 
بازار خودرو
 

بازار خرید و فروش خودرو

 اما امسال که دیگر موضوع تحریم و گرانی دلار مطرح نیست و حتی تحریم ها نیز برداشته شده و صحبتی نیز از سوی مدیران کارخانه های خودروسازی برای تغییر قیمت خودرو نشده است، به نظر می رسد مردم نیز خیلی عجله ای برای تغییر یا خرید خودرو ندارند.
 
از آن طرف، چند روزی است که خودروهای با مدل 95 به بازار عرضه شده و از لحاظ قیمتی هیچ تغییر نداشته اند.
 
براساس گزارش می دانی که از فعالان بازار خودرو تهیه شده، نمایشگاه داران اذعان می کنند «با این که حدود یک ماه به پایان سال 94 باقی مانده، اما بازار خرید و فروش هنوز داغ نشده و در رکود کامل به سر می برد.» این در حالی است که فعالان بازار خودرو تمام امیدشان به چند هفته باقی مانده از سال است.
 
بنا به این گزارش، در حال حاضر در بازار خودرو پراید 131 با قیمت 19 میلیون و 950 هزار تومان و پراید 111 با قیمت 20 میلیون و 250 هزار تومان به فروش می رود.
 
در همین حال، پژو405 بنزین سوز 29 میلیون و 400 هزار تومان، پژو 405 دوگانه سوز 31 میلیون و 900 هزار تومان، پژو206 تیپ پنج 36 میلیون و 900 هزار تومان، پژو 206 تیپ دو 33 میلیون و 200 هزار تومان، پژو پارس دوگانه 37 میلیون و 300 هزار تومان و پژو پارس سال 36 میلیون و 550 هزار تومان است.
 
در بازار خودرو سمند EF7 نیز 33 میلیون تومان و سمند LX 30 میلیون و 700 هزار تومان قیمت دارد.

کسادی در بازار شب عید خودرو

کسادی در بازار شب عید خودرو
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف