نمناک اخبارورزشی بازداشت 3 بازیکن فوتبال پایتخت در پارتی شبانه
بازیکن فوتبال در پارتی ، پارتی شبانه
3 بازیکن فوتبال در پارتی شبانه دستگیر شدند. البته با تلاش باشگاه مربوطه و گذاشتن سند از بازداشت خارج شده اند.
تاریخ انتشار : 26 آبان 1394

بازیکن فوتبال در پارتی

دوباره مهمانی های شبانه و دوباره دستگیری 3 ستاره سر شناس یکی از تیم های پایتخت. تقریبا هر از گاهی اخباری از این دست به گوش می رسد که بازیکن یک تیم معروف فوتبال در مهمانی دستگیر شده است. مشکل اینجاست که این بازیکنان به مهمانی ها بزرگ (با عنوان جشن تولد و...) دعوت می شوند و پنهان کردن خبر حضور در این مهمانی آن هم در شرایطی که همه گوشی به دست دارند و با اینترنت کار می کنند کار چندان راحتی نیست. این بار هم 3 ستاره فوتبال پایتخت در یک مهمانی شرکت کردند. مهمانی ای که همسایه ها به دلیل ایجاد سر و صدا با ماموران نیروی انتظامی تماس می گیرند و پس از حضور ماموران در محل مشخص می شود که سه بازیکن فوتبال هم در بین مه مان ها حضور دارند.

این سه بازیکن برای دقایقی بازداشت بودند. البته مسئولان باشگاه بلافاصله پیگیر کار بازیکن باتجربه تیم که تماس گرفته و موضوع را اطلاع داده بود، شده و آن ها بعد از اینکه برای سند گذاشتن و کمک به بازیکن باتجربه مراجعه کردند، متوجه می شوند دو بازیکن جوان تیم هم همراه او هستند.
 
این سه بازیکن با تعهد کتبی از بازداشت خارج شده اند و جالب اینجاست که تلاش مسئولان این باشگاه برای لو نرفتن این خبر بی نتیجه ماند.

بازداشت 3 بازیکن فوتبال پایتخت در پارتی شبانه

بازداشت 3 بازیکن فوتبال پایتخت در پارتی شبانه
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 36
برگرفته از خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 28 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف