خواننده رپ

بازداشت خواننده رپ به اتهام قتل پدر ناتنی + عکس

تاریخ انتشار : 28 مرداد 1396کد مطلب : 55057زمان مطالعه : 2 دقیقه
حمیدرضا خواننده رپ به اتهام قتل همسر مادرش بازداشت و تحت بازجویی قرار گرفت.

قتل پدر ناتنی توسط خواننده رپ

سرهنگ حمید مکرم، در این باره گفت:در ساعت 15 امروز ازطریق مرکز فوریتهای پلیسی 110 یک فقره فوت مشکوک از طریق یکی از بیمارستان ها به کلانتری 145 ونک اعلام شد که با حضور ماموران در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد پیرمردی 66 ساله به علت اصابت جسم سخت به ناحیه سر و شکستگی جمجمه فوت کرده است.

قتل پدر

خواننده رپ قاتل همسر مادرش

وی با اشاره به تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک اظهارکرد:در ادامه به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده در اختیار اداره دهم قرار گرفت.

مکرم با اشاره به اظهارات متوفی قبل از فوت گفت:متوفی قبل از مرگ در اظهاراتش گفته بود که توسط پسر همسرش به نام "حمیدرضا" متولد سال 72 مورد ضرب و جرح قرار گرفته است که همزمان با ارجاع پرونده به اداره دهم، مظنون پرونده یعنی حمیدرضا به کلانتری 145 ونک مراجعه کرده و خودش را به ماموران معرفی کرد.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد:در ادامه با انجام هماهنگی قضایی حمیدرضا به اداره دهم منتقل شد و در تحقیقات اولیه منکر هرگونه درگیری با مقتول و ضرب و جرح وی شد. او در اظهاراتش مدعی شد که 24 مردادماه زمانیکه وارد خانه مادرش در خیابان شیخ بهایی شده، متوجه شده که مادرش با همسرش درگیر شده و او تنها مادرش را برداشته و از خانه خارج شده و اطلاعی از ضرب و جرح متوفی و علت مرگش ندارد.

مکرم با بیان اینکه این جوان که خواننده رپ است، در حال حاضر در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار دارد، اظهارکرد:تحقیقات از متهم در مراحل مقدماتی قرار دارد و اقدامات بیشتر برای اثبات ادعای وی در حال انجام است.

بازداشت حمیدرضا خواننده رپ به اتهام قتل همسر مادرش

2.216
این مطلب مفید بود ؟79
برگرفته از ایران - /م
وبگردی