نمناک ورزشفوتبال بازداشت دروازه بانی که در یک بازی 43 تا گل خورد
دروازه بان ، تیمی که 43 تا گل خورد
دروازه بان تیم واندرورت هر دودقیقه گل خورد و نتیجه عجیبی را رقم زد یعنی در یک بازی 43 تا گل خورد که در نهایت پلیس دستگیرش کرد.
تاریخ انتشار : 1 مهر 1395
بازدید : 1,872 نفر

دروازه بانی که هر دو دقیقه گل خورد

مارکو کیوتک دروازه بان تیم واندروت آلمان در یک مسابقه 43 گل دریافت کرد تا به علت تبانی پس از این مسابقه دستگیر شود.

مسابقۀ فوتبال میان دو تیم آلمانیِ "ابرهوسن" و "واندرورت" با عجیب ترین نتیجه، یعنی "43-0" به پایان رسید؛ اما عجیب تر از آن، بازداشتِ دروازه بان تیمِ بازنده، توسط پلیس بود

مدتی پس از باختِ تیمِ واندرورت، چهار نیروی پلیس به زمین تمرین این باشگاه رفتند و دو تن از آنان گفت وگویی کوتاه با مارکو کیوتک داشتند.

دروازه بان

دروازه بانی که رکورد گل خوردن را شکست

کیوتک، پس از این گفت وگو، تمرین را رها کرد و به رختکن رفت، و پس از پنج دقیقه به همراه پلیس ها ورزشگاه را ترک کرد.

مارکو کیوتک، در بازی در مقابل ابرهوسن، تقریبا هر دو دقیقه یک گل خورد، تا در پایان نیمۀ اول، نتیجۀ بازی "35-0" و در نیمۀ دوم نتیجۀ بازی"43-0" به پایان رسید.

مربی واندرورت، از علتِ بازداشتِ دروازه بان این تیم اظهار بی اطلاعی و ابراز امیدواری کرد که کیوتک، به زودی به تمرینهای تیم برگردد.

برخی منابع، از مشکوک شدنِ پلیس به تبانی دروازه بان این تیم با تیم حریف خبر دادند و علت بازداشت او را بررسی این موضوع عنوان کردند.

این در حالی است که تیم واندرورت، این هفته بدون حضور دروازه بانش با تیمی دیگر مسابقه داد، اما این بازی را هم با دروازه بانی دیگر، با نتیجۀ "8-0" واگذار کرد

بازداشت دروازه بانی که در یک بازی 43 تا گل خورد

بازداشت دروازه بانی که در یک بازی 43 تا گل خورد
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 7
برگرفته از العالم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف