نمناک اخبارورزشی بازداشت 8 دختر در دربی 84
دربی 84 ، عاشق فوتبال
دربی 84 هم تعدادی دختر در ورزشگاه آزادی حاضر شدند اما 8 نفر از آن ها بازداشت شده و موفق به تماشای دربی نشدند.
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1395

حضور دختران در ورزشگاه آزادی برای دربی 84

برخی کاربران فضای مجازی که در استادیوم آزادی برای مشاهده دیدار استقلال و پرسپولیس حضور داشتند با انتشار عکسی در گروه های فوتبالی مدعی حضور یک دختر جوان در جایگاه استقلالی ها شدند.

بعد از دربی 84 روز یکشنبه، عکس ها و تصاویری از دو دختر در شبکه های مجازی منتشر شد که می گفتند به استادیوم آزادی رفته اند.

یکی از این دخترها را در توییتر به نظر می آید متولد 68 باشد. خودش را عاشق فوتبال و طرفدار پرسپولیس و منچستریونایتد انگلیس معرفی کرده است.

دربی 84

دربی 84 و بازداشت 8 دختر در استادیوم

طبق توییت های پی در پی اش معلوم است که از 9 صبح یک شنبه همراه پدرش در استادیوم بوده و از لحظات پر شدن سکو ها عکس گرفته است.

از خوشحالی گذشتن ازگیت نوشته و اینکه چقد استرس دارد. در این میان تلاشش را هم کرده که مسائل امنیتی را رعایت کند و در جواب کسانی که باور نکرده اند او به استادیوم رفته باشد و از او تقاضای عکس در آنجا کرده اند، گفته که تا اتمام بازی نمی خواهد این کار را بکند. پروفایل توییترش عمومی است و هر کسی می تواند نوشته ها و عکس هایش را ببیند.

البته بعد از بازی هم عکسی منتشر نکرد و بیشتر از کاربرانی گله داشت که او را به منابع قانونی نشان داده اند و یا با جازدن خودشان به عنوان خبرنگار، از تصاویرش سوءاستفاده کرده اند.

بازی دربی موجی از ورود دختران به ورزشگاه را به همراه داشته است. آنها که طبق قوانین فعلی حق ورود به ورزشگاه را ندارند. غیر از چند نفری که مدعی شدند به استادیوم رفته بودند، گروهی در روز دربی قصد ورود به استادیوم را داشته اند، که در زمان بازرسی های قبل از گیت ، بازداشت شدند. هشت دختر روز یکشنبه، در جریان بازی، بازداشت و به مسئولان مربوطه تحویل داده شده اند.


جزئیات تلاش دختران پسرنما برای ورود به استادیوم در دربی پایتخت

سردار سرتیپ پاسدار علیرضا عادلی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ درباره اخبار منتشر شده مبنی بر دستگیری هشت نفر از دخترانی که قصد ورود به ورزشگاه آزادی در روز دیدار دربی استقلال و پرسپولیس را داشتند، اظهار کرد:بله، چنین خبری صحت دارد اما این افراد دستگیر نشدند بلکه از ورود آنها به ورزشگاه آزادی جلوگیری شد و برخورد قانونی متناسب با عملکرد آنها انجام گرفت.

وی در تشریح جزییات این ماجرا خاطرنشان کرد:تعداد هشت نفر از دختران با پوشش پسرانه ساعتی قبل از شروع دیدار استقلال و پرسپولیس قصد ورود به ورزشگاه آزادی را داشتند که توسط عوامل حراست و انتظامات ورزشگاه آزادی شناسایی شدند.

جانشین کمیسیون انتظامی و امنیتی ورزشگاههای کشور افزود:عوامل حراست ورزشگاه آزادی از ورود این هشت دختر به ورزشگاه آزادی ممانعت کردند و با این افراد برخورد قانونی مناسب انجام گرفت.

به گفته عادلی، مسائلی همچون تلاش دختران برای ورود به ورزشگاه آزادی تازگی ندارد و در گذشته نیز چنین اتفاقی رخ داده است چرا که سه نفر از دختران در دیدار استقلال و السد نیز قصد ورود به ورزشگاه آزادی را داشتند که با آنها نیز برخورد مناسب و قانونی شد.

وی با بیان اینکه ممانعت از ورود بانوان به ورزشگاه آزادی و تماشای دیدارهای فوتبال به سبب حفظ شأن خود آنها انجام می گیرد، تصریح کرد:شلوغ بودن محیط، ازدحام جمعیت و متناسب نبودن شرایط، موجب می شود تا اجازه حضور دختران برای ورود به ورزشگاه آزادی داده نشود.

جانشین کمیسیون انتظامی و امنیتی ورزشگاههای کشور تاکید کرد:بانوان علاقمند به فوتبال نیز می توانند این دیدارها را از رسانه ملی به تماشا بنشینند چرا که این دیدارها به صورت مستقیم و کامل پخش می شود و عدم اجازه ورود به ورزشگاه به سبب حفظ شأن آنها است.

عادلی اظهار کرد:بسیاری از مردم و علاقمندان ورزش فوتبال، دیدارها را از طریق تلویزیون تماشا می کنند و خوشبختانه این شرایط برای همه مردم فراهم است.

به گزارش تسنیم، هشتادوچهارمین دربی پایتخت عصر یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در نهایت استقلال با نتیجه سه بر دو پرسپولیس را شکست داد.

بازداشت 8 دختر در دربی 84

بازداشت 8 دختر در دربی 84
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 21
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 13 8
نظر کاربران
حمیرا

حمیرا

فقط تاسف """"(رفتن به استادیوم حق طبیعی و مسلم دختران وزنان ایرانی هست)اگه هم بانوان بیان استادیوم هیچ اتفاقی نمیفته""""حتئ جواستادیوم هم بهترمیشه""""حتئ تمام استادیوم درسرتاسرایران پر میشه """"مگه چی میشه بانوان یک گوشه ازاستادیوم بشینن"""جایگاه هایی هوداران رو مختلف کنند....عالی میشه

پاسخ دادن 6 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف