نمناک اخبارجامعه بازداشت زن جوان با پوشش نامناسب در نیمه شب
پوشش نامناسب ، بازداشت زنان
زن جوانی که با پوشش بسیار نامناسب و رفتار غیر عادی در نیمه شب پیاده روی می کرد توسط ماموران پلیس دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1394

اهالی بلوار لادن  مشهد اوایل بامداد روز یکشنبه 13 اردیبهشت ماه با صحنه ای عجیب روبه رو شدند. آنها زن جوانی را دیدند با پوشش نامناسب بسیار بد و در حالی که رفتارش عادی به نظر نمی رسید در حال قدم زدن بود.

با گزارش موضوع به پلیس، مأموران کلانتری 36 مشهد و تیم اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی خراسان رضوی بلافاصله وارد عمل شدند و این زن دستگیر شد.
 
دستگیری زن جوان
 
مأموران پس از هماهنگی با قضایی زن 27 ساله را به کارشناسان اورژانس اجتماعی 123 تحویل دادند تا مطالعه آسیب شناسی در مورد وی صورت گیرد.
این زن جوان که زهره نام دارد در تحقیقات ابتدایی به کارشناسان اورژانس اجتماعی  گفت:که قربانی طلاق پدر و مادرش است و زندگی خودش نیز به شکست انجامیده است.  
وی ادامه داد:پدرم راننده کامیون بود و مادرم خانه دار. آنها هیچ تفاهمی نداشتند و ازدواج اجباری شان با طلاق خاتمه یافت. پس از مدتی پدرم با زن دیگری ازدواج کرد و من زیر دست نامادری سختگیر و انتقامجو بزرگ شدم.
14 ساله بودم که برایم خواستگار آمد. من هم به اصرار خانواده تن به ازدواج اجباری دادم ولی از چاله به چاه افتادم. شوهرم بد اخلاق بود و سر کوچک ترین بهانه ای مرا به باد کتک می گرفت. سن من کم بود و  از عهده کارهای خانه و آشپزی بر نمی آمدم. شوهرم اصلاً مرا درک نمی کرد و به خاطر همین مسائل دیوانه ام کرده بود. با اینکه صاحب یک دختر شده بودیم طلاق گرفتم و جانم را آزاد کردم.  الان سال ها از آن موقع می گذرد، دخترم 12 ساله شده و هیچ خبری از او ندارم.
زهره گفت:بعد از جدایی دیگر مسیر زندگی ام گم شد همیشه گفته اند بار کج به منزل نمی رسد من گم شدم و روز به روز در باتلاق فرو رفتم. شب گذشته در یک میهمانی شبانه شرکت کردم و وقتی بیرون آمدم شرایط خوبی نداشتم همیشه به خاطر رفتارهایم پشیمان بوده ام بارها تصمیم گرفته ام از این باتلاق خارج شوم اما نتوانستم  امیدوارم این بار چنین قدرتی پیدا کنم.

بازداشت زن جوان با پوشش نامناسب در نیمه شب

بازداشت زن جوان با پوشش نامناسب در نیمه شب
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 68
برگرفته از روزنامه ایران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 50 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف