نمناک اخبارجامعه بازداشت 52 زن و مرد در پارتی شبانه + عکس
پارتی ، پارتی شبانه
بر اساس اعلام شهروندان مامورین نیروی انتظامی و بسیجیان 18 زن و 34 مرد که در یک مهمانی شبانه در شهرستان فردیس در استان البرز شرکت کرده و از همسایه ها سلب آسایش کرده بودند دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1393

52 زن و مرد در یک مهمانی شبانه که به صورت مختلط در یکی از مجتمع های شهر فردیس برگزار شده بود توسط نیروی انتظامی و بسیجیان بازداشت شدند.

 معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان فردیس در این باره گفت:چند شب پیش تعدادی از شهروندان یکی از محله های این شهر با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفتند و اعلام کردند در طبقه چهارم یکی از مجتمع های مسکونی یک مهمانی شبانه برگزار شده و مهمانان از دیگر ساکنان مجتمع سلب آسایش کرده و به اعتراض همسایه ها نیز توجهی نمی کنند.

بازدشات شدگان پارتی
 
 
ابوالفضل سر زعیم افزود:با گزارش موضوع به پلیس، ماموران انتظامی همراه بسیجیان عازم محل شده و با گزارش موضوع به دادستان شهرستان فردیس و دستور قضایی وارد ساختمان شدند و شرکت کنندگان در این مهمانی مختلط که 18 زن و 34 مرد بودند را دستگیر و به مرکز پلیس منتقل کردند.
وی گفت:با تحقیق از افراد بازداشت شده، معلوم شد یکی از آنها صاحبخانه بوده و افراد دیگر با دعوت نامه هایی که از سوی این مرد دریافت کرده اند، برای شرکت در این میهمانی حاضر شده و هیچ کدام با یکدیگر آشنایی ندارند و حتی پیش از این نیز با مرد صاحبخانه ملاقات نداشته اند.
بنا بر این گزارش، با صدور قرار قانونی برای برگزار کننده این مهمانی و شرکت کنندگان در این مراسم شبانه، تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.
 

پارتی ، دستگیری زن و مرد در پارتی مختلط کرج

بازداشت 52 زن و مرد در پارتی شبانه + عکس
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 91
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 64 27
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف