نمناک دنیای مددکوراسیون منزل نکات اصلی و مهم بازسازی دکوراسیون خانه + تصاویر
بازسازی خانه ، بازسازی دکوراسیون داخلی منزل
قصد تغییر دکوراسیون داخلی و ایجاد تحول در فضای منزلتان را دارید ، مطمئنا صرف هزینه ها نیز برایتان اهمیت دارد ؛ قبل از انجام هر کاری باید نکات بازسازی خانه را از زبان حرفه ای های این رشته بشنوید.

راهنمایی موثر و کاربردی ارزان قیمت برای باسازی خانه 

پس از گذشت زمان قطعا خانه هایمان نیاز به بازسازی دارند و باید داخل خانه را بازسازی کنیم و دکوراسیون داخلی را تغییر دهیم.زندگی ما با گذشت زمان تغییر می کند و بنابر مقدار تغییری که زندگی مان می کند باید طراحی داخل خانه مان نیز تغییر کنند. گاهی اوقات تغییرات میتواند بسیار کاربردی باشد و می تواند بتعث برخی اتفاقات زیبا و جالب در وجود افراد شود.در این بخش از دنیای مد نمناک ما قصد داریم تا شما را با برخی ترفندهای طراحی داخلی و بازسازی خانه ها به شما کمک کنیم.

7 مورد مهم که باید در بازسازی خانه به ان توجه کنید

1-رنگامیزی حرف اول را می زند:
قبل از رنگامیزی توجه داشته باشید که در انتخاب رنگ مورد نظر خود دقت کنید و بگونه ایی انتخاب کنید که با نگاه کردن آن رویایتان به حقیقت بپیوندد.و نیازی نیست که هماهنگی داشته باشند یا خیر،ولی بهتر است خلاقانه تر پیش بروید و طبق علاقه انتخاب کنید.
بازسازی دکوراسیون خانه
2-پنجره هارا فراموش نکنید:
مبلمان و چیدمان آن یک اصل است ولی فراموش کردن تعبیه پنجره می تواند تمام زحمات شما را از بین ببرد و طراحی شما بیهوده شود.حتما به یاد داشته باشید که تعبیه پنجره ها می تواند بسیار تاثیر گذار باشد و می تواند جلوه و زیبایی خاص و شگفت انگیزیبه خانه و دکوراسیون داخل آن بدهد.
بازسازی دکوراسیون خانه
3-رنگ های خنثی:
شما می توانید در طراحی و زیبا سازی خانه هایتان از رنگ های خنثی و زیبا استفاده کنید و با اضافه کردن بافت ها و لوازم جانبی زیبا که در طراحی می توانند به زیبایی خانه کمک کنند ، استفاده کنید.
بازسازی دکوراسیون خانه
4-سقف ها:
سقف ها را ممکن است در طراحی نادیده بگیرید اما مهم است که بدانید سقف ها میتوانند نقش مهمی در در زیبایی و مبلمان ودکوراسیون خانه داشته باشند.اگر سقف خانه سفید باشد می تواند باعث بهتر دیده شدن کمد کتاب هایتان و کابینت ها شود.
بازسازی دکوراسیون خانه
5-آینه های نصب روی دیوار:
بزرگترین راز قرار دادن آینه این است در قسمتی می باشد که بهترین لحظات را منعکس کند. دقت کنید آینه را در ابعاد 57 اینچ انتخاب کنید تا بهتر بتوانید ببینید . حتی شما هم می توانید با اضافه کردن آینه ها باعث انعکاس بیشتر نور در خانه و اتاق شوید.
بازسازی دکوراسیون خانه
6-محل قرارگیری مبلمان:
برای افزایش جا برای استفاده از وسایل جانبی دکوری می توانید مبلمان را در کنج خانه جای دهید. این کار را باید در خانه هایی که فضای کمی برای جایگذاری دکوراسیون دارند ، استفاده کنید.و همین کار را هم میتوانید در دیگر اتاق ها انجام دهید . ولی اگر جای زیادی برای قرار گیری مبلمان داشتید می توانید مبلمان را به یکدیگر نزدیک کنید و یک فضای جالب و زیبا برای مکالمه بسازید.
بازسازی دکوراسیون خانه

ایده های و اصول کاربردی برای بازسازی دکوراسیون خانه

7-شکستن قوانین:
این بسیار آسان است که شما کارهای طراحی خانه تان انجام دهید.فراموش نکنید که فضایی که شما قصد دارید آنرا طراحی کنید ، خانه شماست و میتوانید آنرا به گونه ایی طراحی کنید که لذت ببرید و بادیدن آن شگفت زده شوید.تصمیم گیری های نحوه دکوراسیون ، میتواند بسیار مفرح و سرگرم کننده باشد ولازم است که بدانید این طراحی همیشگی نیست و میتوانید آنرا بعدها تغییر دهید.
 بازسازی دکوراسیون خانه

نکات اصلی و مهم بازسازی دکوراسیون خانه + تصاویر

نکات اصلی و مهم بازسازی دکوراسیون خانه + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف