نمناک سرگرمیگوناگون بازسازی چهره افرادی که قرنهای گذشته زندگی می کردند
بازسازی چهره ، چهره افراد قرن های گذشته
شاید دیدن تصاویر قدیمی و باستانی برای شما آزار دهنده باشند چرا که مبهم هستند و نمی توانید چهره واقعی اشخاص را تشخیص دهید.

بازسازی چهره افراد قرنهای گذشته

هنگامی که تصاویر افرادی که در گذشته زندگی می کردند را مشاهده می کنیم،تصاویری مبهم و غیر واضح را مشاهده می کنیم و نمی توانیم چهره دقیق آنها را مشاهده نماییم.به همین دلیل برخی از هنرمندان سعی کردند که تصویر چهره این افراد را با استفاده از تکنولوژی دقیقا برای بازدید عموم بازسازی نمایند.

1-هنری چهارم فرانسه

چهره افراد قرن های گذشته

هنری 4 فرانسه از سال 1589 تا سال 1610 قبل از اینکه توسط کاتولیک به قتل رسید ،پادشاه فرانسه بود .او به عنوان یکی از بهترین پادشاهان فرانسه محسوب می شد چرا که دغدغه آرامش مردمانش را داشت.

2-آوا

بازسازی چهره ها

آوا زنی با پوست برنز بود که در حدود 3700 سال پیش فوت کرد.زمانی که او درگذشت ، در همان زمان او را در قبری متفاوت و غیرمعمولی یافتند که نشان دهنده این بود که وی در زمان خود فردی ویژه بوده و محققان با اجازه از پزشکی قانونی توانستند چهره اش را با استفاده از برنامه های کامپیوتری بازسازی نمایند.

3-جان سباستین باخ

جان سباستین باخ

آقای جان سباستین باخ که متولد سال 1685 می باشد و در سال 1750 فوت کرد . ایشان یکی از بزرگترین موسیقی دانان و آهنگسازان دوره زندگی خود بودند. تصویری که مشاهده می کنید برای چهره بازسازی شده جان سباستین باخ است که توسط برنامه های 3 بعدی طراحی . اشتراک گذاشته شده اند.

4-نفرتیتی

نفرتیتی

آزمایشات DNA بر روی مومیایی خانم نفرتیتی نشان دادند که خانم نفرتیتی ، خواهر آخناتون و مادر "توتان خامون " می باشد .در حالیکه هویت این خانم کاملا مشخص نیست، اما با این وجود بسیاری معتقدند که اینمومیایی برای خانم نفرتیتی است.

5-دوبلین

دوبلین

در سال 2014 باستان شناسان بقایای مردی که در حدود 500 سال پیش در گذشته بود را یافتند .این بقایا نشان دهنده کارکردن سخت آن جسم و تهی دست بودنش در زمان زندگانی اش می باشد.این تصویر برای فردی است که 500 سال پیش در گذشته است

6-نیکولا کوپرنیکس

نیکولا کوپرنیکس

نیکولا کوپرنیکس یکی از درخشان ترین ریاضیدانان و اخترشناسان دوره رنسانس بود که یک مدل از جهان را طراحی و در نهایت در 70سالگی اش فوت کرد و یک تیم پزشکی لهستانی چهره این فرد را شبیه سازی کردند.

7-دوشیزه قرون وسطی از ادینبورگ

دوشیزه

این خانم یکی از 400 نفر در گورستان کلیسای جنوب لیس پاریش می باشد و باقیمانده جسم این خانم در سال 2009 کشف شد ومتعلق به قرن شانزدهم می باشد و با تجزیه و تحلیل آن محققان یافتند که او سنی بین 25 الی 35 سال داشت.

بازسازی چهره افرادی که قرنهای گذشته زندگی می کردند

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف