نمناک اخباراقتصاد زمان واریز حقوق شاغلان، بازنشستگان و یارانه خرداد 97 اعلام شد
بازنشستگان ، حقوق خرداد بازنشستگان
سخنگوی دولت زمان واریز حقوق شاغلان، بازنشستگان و یارانه نقدی خرداد ماه 1397 را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1397

زمان واریز یارانه خرداد 97 و حقوق کارمندان و بازنشستگان

برنا: محمدباقر نوبخت  سخنگوی دولت گفت:حقوق شاغلان، بازنشستگان و یارانه نقدی قبل از عید سعید فطر پرداخت خواهد شد. 

«محمدباقر نوبخت»، سخنگوی دولت، در نشست خبری خود پس از تشکر از مردم برای حماسه آفرینی در روز قدس و تبریک عید سعید فطر گفت:دولت خود را برای عیدسعید فطر آماده کرده است تا به بخشی از تعهدات خود عمل کند. تمهیداتی توسط سازمان برنامه و بودجه صورت گرفته و قرار است تا قبل از عید فطر حقوق شاغلین و بازنشستگان و همه ملت ایران (یارانه) پرداخت شود. این رقم سنگین است اما با تاکید جناب آقای رییس جمهور علاوه بر پرداخت حقوق شاغلین و بازنشستگان درصد افزایشی حقوق نیز لحاظ خواهد شد. 

نوبخت تأکید کرد:تا پایان شهریور ماه امسال یعنی نیمه اول سال 3 هزار و 400 میلیارد برای فرهنگیان و دو هزار میلیارد برای غیر فرهنگیان واریز خواهد شد. 

وی با اشاره به پرداخت ها در حوزه عمرانی گفت:در دو ماهه اول سال قرار شد 28 هزار میلیارد پرداخت عمرانی داشته باشیم. براساس آخرین گزارش خزانه از این 28 هزار میلیارد، 3 هزار و 139 میلیارد تومان به صورت نقدی بین طرح های عمرانی توزیع شد. 21 هزار میلیارد تومان نیز به صورت اوراق مالی در حال توزیع است. این اعداد نسبت به سه ماهه سال های قبل متقابل است. 

نوبخت با اشاره به خرید تضمینی گندم گفت:تا 20 خرداد ماه امسال 2 میلیارد و 685 هزار تن گندم خریداری شده است که ارزش آن حدود 3 هزار و 565 میلیارد تومان است. از این 3 هزار میلیارد تومان، 1800 میلیارد تومان پرداخت شد. سعی می کنیم تا باقیمانده این پول نیز واریز شود. 

سخنگوی دولت در خصوص ارز بیان کرد:قرار شد در نظام ارزی جدید هرکس برای واردات ثبت سفارش انجام دهد و در ادامه دلار با قیمت 4200 تومان دریافت کند. تا 20 خردادماه سال جاری، براساس گزارشی که امضای رییس کل بانک مرکزی را دارد؛ 10 میلیارد و 959 میلیون دلار از منابع بانک مرکزی با نرخ 4200 تخصیص داده شده است. همچنین از طریق سامانه نیما 4میلیارد و 799 میلیارد از محل صادرات غیر نفتی ارز تخصیص داده شده است.

انتهای پیام/م

زمان پرداخت حقوق کارمندان و بازنشستگان و یارانه خرداد 97

زمان واریز حقوق شاغلان، بازنشستگان و یارانه خرداد 97 اعلام شد
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 33
این مطلب مفید بود ؟ 26 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف