نمناک اخبارجامعه بازنشستگی پیش از موعد کار دست مرد نظامی داد!
بازنشستگی ، بازنشستگی پیش از موعد
مرد نظامی برای گرفتن حکم بازنشستگی پیش از موعد دست به اقدامی عجیب زد که برایش گران تمام شد.
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1397

کار عجیب و غریب مرد میانسال برای بازنشستگی پیش از موعد

ایران: مرد میانسال که برای بدست آوردن حکم بازنشستگی پیش از موعد خودش را به دیوانگی زده بود کار دست خودش داد. او در اقدامی عجیب پسر بچه همسایه را دزدید ولی به جرم آدم ربایی با پنج سال حبس قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری رو به رو شد.

رسیدگی به این پرونده به دنبال شکایت یک مرد جوان شروع شد. 

وی گفت:مرد میانسالی که نظامی است در همسایگی ما زندگی می کند. او رفتارهای عجیبی دارد و گاهی اوقات در پله ها داد و فریاد راه می اندازد. دیروز پسر 7 ساله ام در حالی که گریه می کرد به خانه مان آمد و گفت مرد همسایه وی را به زور به خانه اش برده است. 

در پی شکایت این مرد، پسر خردسال به پزشکی قانونی معرفی شد اما آثاری از آزار و اذیت گزارش نشد. مرد میانسال بازداشت شد و آزار پسر خردسال را انکار کرد. 

وی دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی و با حضور قاضی ساجدی مستشار دادگاه پای میز محاکمه ایستاد و گفت:نظامی هستم و از شغلم خسته شده بودم به همین خاطر چند بار درخواست بازنشستگی پیش از موعد دادم اما قبول نکردند. به همین خاطر تصمیم گرفتم خودم را به دیوانگی بزنم. من به همین خاطر دو نفر از بچه های همسایه مان را دزدیدم و به خانه آوردم اما هیچ یک از آنها را آزار ندادم. می خواستم کاری کنم تا همسایه ها شهادت دهند من دیوانه هستم و بتوانم از کار کردن خلاص شوم. 

پس از تمام شدن اظهارات متهم، قضات وارد شور شده و او را به اتهام آدم ربایی به پنج سال زندان محکوم کردند.

انتهای پیام/م 

آدمربایی برای بازنشستگی پیش از موعد مرد نظامی

بازنشستگی پیش از موعد کار دست مرد نظامی داد!
: امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟
3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف