خیلی از خانم ها با افتادگی بازو و سینه هایشان مشکل دارند تمرینات زیادی برای سفت کردن بازو و سینه وجود دارند که بهترین آن ها را در این مطلب جمع آوری کرده ایم.

 تمرینات ورزشی ساده برای سفت کردن بازو و رفع افتادگی سینه

خیلی ها معتقدند رژیم های لاغری از پس بازوها بر نمی آیند و هیچ اثری از لاغری در آنها دیده نمی شود. آیا شما هم چنین مشکلی را دارید؟ برای انجام این تمرینات نیازی به تجهیزات خاصی ندارید ، بنابراین می توانید بلافاصله بعد از خواندن این مقاله این تمرینات بدنی را شروع کنید.

عده ای از زنان تمام تمرینات را امتحان کردند و پیشنهاد کردند که آن ها را در برنامه روزمره تمرین خود قرار دهید و ما امروز آن ها را در بخش ورزش و تناسب اندام نمناک برای شما لیست کرده ایم.

شلی زیر بازو

سفت کردن بازو و سینه خیلی راحت در خانه

10 تمرین آسان برای داشتن بازو های زیبا و سینه های محکم 

10. ورزش "گیرنده ستاره"

این یک تمرین برای گرم کردن است و به اصلاح وضعیت بدن و تقویت کمر شما کمک می کند. 

تکنیک ورزش:

راست بایستید ، سر خود را به عقب خم کنید و به طور متناوب بازوهای خود را دراز کنید و با هر "گرفتن" ستاره مشت بزنید. 

9. تمرین "کبرا"

تمرین "کبرا" بالا تنه ی شما را تقویت می کند و ممکن است انجام این تمرین برای یک فرد آموزش ندیده دشوار به نظر برسد اما با گذشت زمان آسان تر می شود. 

تکنیک ورزش:

به روی شکم دراز بکشید و دستان خود را در پشت سرتان قرار دهید و بالا تنه و سر خود را از کف زمین بلند کنید و سعی کنید تا هنگام بلند کردن سر تان آرنج های خود را به طرفین نگه دارید و پاها را هم باید در کنار هم نگه دارید.

کوچک کردن بازو

تمریناتی آسان برای سفت کردن بازو و سینه

حرکاتی عالی برای سفت کردن بازو

8. ورزش "فیل"

ورزش "فیل" به تقویت پشت و گردن و همچنین به آزاد شدن عضلات سینه کمک می کند. 

تکنیک ورزش:

پاها را در عرض شانه از هم باز کنید و بالا تنه خود را به جلو خم کنید و موقعیت کمرتان را کنترل کنید باید به طور موازی با کف زمین باشد و بازوهای خود را آرام بگذارید و سپس آنها را به سمت چپ و راست بکشید و همزمان به عقب حرکت کنید فقط سرتان باید حرکات بازوهای تان را تقلید کند.

7. تمرین "توپ تنیس"

این تمرین یکی از مهمترین عناصر این مجموعه محسوب می شود و به تقویت ماهیچه های سینه کمک می کند. 

تکنیک ورزش:

راست بایستید و پاهای خود را در عرض مفصل ران قرار دهید و یک توپ تنیس بردارید و آن را بین کف دستان خود در سطح قفسه سینه تان قرار دهید و بازو های خود را به سمت یکدیگر هل دهید و توپ تنیس را فشار دهید و آرنج خود را صاف به سمت طرفین قرار دهید.

ورزش با توپ

سفت کردن بازو و سینه با انجام تمرینات ورزشی

سفت کردن بازو با راهکارهای ورزشی

6. تمرین "قیچی"

قیچی به کشش عضلات قفسه سینه و اصلاح وضعیت بدن کمک می کند. 

تکنیک ورزش:

راست بایستید و شانه های خود را شل کنید و بازوهای تان را به سمت خود بکشید و کف دست ها را پایین بیاورید و سمت بازوهای روی هم افتاده را با هر تکرار تعویض کنید. 

5. تمرین "آلباتروس"

این تمرین برای تقویت عضلات بزرگ و کوچک قفسه سینه شما مناسب است.

تکنیک ورزش:

بدن خود را صاف نگه دارید و پاهای تان را به اندازه طول ران باز کنید و بازوهای خود را به طور موازی با کف دست خود بکشید و بالا نگه دارید.

4. تمرین "کتاب"

این تمرین برای سفت کردن سینه ها و تقویت عضلات کمر است. 

تکنیک ورزش:

راست بایستید و بازوهای خود را دراز کنید و کف دست ها را به سمت بالا نگه دارید و روی هر کف دست یک کتاب ضخیم قرار دهید (یا می توانید از دمبل استفاده کنید). بازوهای خود را به طرفین بکشید و سپس آن ها را در مقابل خود جمع کنید.

ورزش با کتاب

سفت کردن بازو با کمک کتاب

ورزش های مفید برای سفت کردن بازو

3. تمرین "بالش"

مانند تمرین قبلی ، "بالش" عضلات بزرگ و کوچک قفسه سینه شما را آماده و تقویت می کند. 

تکنیک ورزش:

راست بایستید و پاهای خود را در کنار هم نگه دارید و یک بالش بردارید و بازوهای خود را به سمت یکدیگر فشار دهید و بالش را فشرده و سپس استراحت کنید. 

2. تمرین "گهواره"

"تمرین گهواره" به تقویت عضلات پشتیبان سینه کمک می کند. 

تکنیک ورزش:

راست بایستید و بازوهای خود را در جلوی قفسه سینه تان نگه دارید و بعد کف دست تان را روی آرنج خود قرار دهید و سعی کنید در این حالت بازوهای تان را بلند کنید و با فشار دادن آرنج با کف دست خود تنش ایجاد کنید. 

1. تمرین "زیر چانه"

این تمرین باعث تقویت عضلات قفسه سینه و پشت می شود. 

تکنیک ورزش:

بازوهای خود را جلوی تان خم کنید و آرنج ها را در سطح شانه های خود قرار دهید و یک کف دست را روی دیگری قرار دهید و بنابراین یک "زیر چانه" ایجاد کنید و کف دست خود را با چانه خود فشار دهید و در عین حال با کف دست خود نیز مقاومت کنید. 

تعداد تمرینات:

شما باید در طی 10 روز اول هر بار 20 مرتبه تمرین را تکرار کنید و پس از آن می توانید تکرارها را به 10 بار در روز کاهش دهید و بعد از رسیدن به نتیجه مطلوب می توانید 10 تکرار از این تمرینات را 3 روز در هفته انجام دهید.

ورزشی ساده برای سفت کردن بازو و بالا کشیدن سینه

تمرینی آسان برای سفت کردن بازو و بالا کشیدن سینه : امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک /ن /آ
برچسب :
نظرات
وبگردی