نمناک تکنولوژیگوناگون بازکردن حساب بانکی جدید با عکس سلفی
عکس سلفی ، بازکردن حساب بانکی
شرکت HSBCبرای تامین امنیت برای حساب مشتریان کاری کرده است که کاربران بتوانند با استفاده از یک عکس سلفی برای بازکردن حساب بانکی خوداقدام کنند.

عکس سلفی برای بازکردن حساب بانکی

امروزه بانک های سراسر جهان از روش های بیومتریک به عنوان راهی برای تأمین امنیت حساب های مشتریان استقبال نموده اند. شرکت HSBC رنگ و لعابی جدید به این ماجرا بخشیده تا مشتریان بتوانند با استفاده از یک عکس سلفی یک حساب بانکی جدید باز کنند.

بازکردن حساب بانکی با سلفی

باز کردن حساب بانکی جدید با سلفی

  عکس سلفی به تنهایی برای باز کردن یک حساب بانکی کافی نیست اما می تواند به عنوان بخشی از روند تائید هویت به کار گرفته شود. به این ترتیب که از یک نرم افزار تشخیص چهره برای تجزیه و تحلیل عکس گرفته شده با گوشی های هوشمند استفاده شود.
امروزه مشتریان برای تائید هویت خود هنوز نیاز به ارائه کارت ملی، گذرنامه یا گواهینامه رانندگی دارند، اما این حرکت جدید بخشی از شور و شوق HSBC برای رونق بخشیدن به بازار بیومتریک است. علاوه بر اقدامات امنیتی قدیمی، برخی از بانک های امروزی از فناوری های تشخیص صدا و اسکن اثر انگشت نیز استفاده می کنند.

  عکس سلفی

بازکردن سریع حساب های بانکی با عکس سلفی

معرفی این ایده، صرفه جویی در وقت مشتریان و باز کردن هر چه سریع تر حساب های بانکی را به ارمغان می آورد و فقط با ارسال یک عکس سلفی با گوشی خود به بانک، دیگر به مراجعه حضوری به شعبه برای تشکیل پرونده نیاز نخواهد بود.

بازکردن حساب بانکی جدید با عکس سلفی

بازکردن حساب بانکی جدید با عکس سلفی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از قطره/ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف