نمناک تکنولوژیترفندستان ترفندهای بازکردن دکمه Home ایفون در iOS 10
دکمه Home ، گوشی آیفون
در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که چگونه در iOS 10 بدون فشاردادن مجدد دکمه Home ، قفل گوشی آیفون را باز کنیم.

بازکردن گوشی آیفون از حالت قفل بدون فشار دادن دکمه Home در iOS 10

پس از سالها باز کردن قفل صفحه نمایش گوشی های آیفون (iPhone)، اپل بالاخره این شیوه را کنار گذاشت و در حال حاضر با نصب آی او اس 10 (iOS 10)، کاربران باید با فشار دادن دکمه Home گوشی خود، قفل صفحه نمایش آن را باز کنند.

در iOS 10 برای خارج کردن گوشی آیفون از حالت قفل نیاز است که حتماً دکمه ی Home توسط انگشت فشار داده شود تا با استفاده از فناوری اسکن اثر انگشت، گوشی از حالت قفل خارج گردد. در نسخه های قبلی iOS نیازی نبود که حتماً این دکمه فشرده شود و کافی بود تا دکمه توسط انگشت لمس شود. در صورتی که مایل هستید این ویژگی به حالت گذشته بازگردد در این ترفند به نحوه ی انجام آن خواهیم پرداخت.

برای این کار ابتدا لازم است وارد قسمت تنظیمات یا Setting گوشی شوید، بر روی گزینه General و بعد از آن Accessibility ضربه بزنید؛ در منوی باز شده گزینه ی Home Button را پیدا کنید. این گزینه دقیقا بالای سوئیچ Reachability قرار گرفته است.بعد از این که وارد این بخش شدید، گزینه ی Rest Finger to Open را فعال نمایید. اکنون دستگاه خود را می توانید بدون نیاز به فشردن دکمه Home و تنها با قرار دادن انگشت روی آن باز کنید. دقت داشته باشید این ویژگی فقط مخصوص دستگاه هایی می باشد که قابلیت Touch ID را دارند.

حالا با استفاده از این روش، میتوانید دقیقا با همان سرعت و آسانی گذشته، قفل گوشی تان را باز کنید و اگر می خواهید که تنظیمات به صورت پیش فرض بازگردد، فقط کافی است این گزینه را غیرفعال نمایید.

دکمه home

باز کردن قفل دکمه Home آیفون

ترفندهای بازکردن دکمه Home ایفون در iOS 10

ترفندهای بازکردن دکمه Home ایفون در iOS 10
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ترفندستان -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف