نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازگشت بازیگران ایرانی شبکه جم به ایران
بازیگران جم ، شبکه های ماهواره
بازیگران ایرانی که در پی سراب حضور در فیلم های ماهواره ای به شبکه جم پیوسته بودند, راه بازگشت به ایران را پیش گرفتند.
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1395

بازگشت بازیگران ایرانی مهاجرت کرده به جم

از خبر مهاجرت پی در پی و دنباله دار عده ای از اهالی سینما و تلویزیون به کشورهای همسایه و حضور در سریال های شبکه های ماهواره ای، مدتی طولانی نمی گذرد که معاون سیما از «بازگشت عده ای از بازیگرانی که به شبکه جم پیوسته بودند» خبر داد؛

معاون سیما از افزایش فعالیت بازیگران در مجموعه های تلویزیونی سخن گفت و توضیح داد:در حال حاضر 10 بازیگر و عوامل مختلف در سریال های در حال تولید سیما که به 100 سریال می رسد فعالیت دارند و مهاجرتی که در بازیگران و بخشی از عوامل تولید به سمت شبکه های ماهواره ای داشتیم، نه تنها متوقف شده، بلکه برخی از آنها بازگشته اند. اولین نشست رسانه ای مرتضی میرباقری به منظور اعلام برنامه های نوروزی در روزهای پایانی سال 95 برگزار شد.

بازیگران جم

بازیگران ایرانی که به جم پیوستند

در این نشست برخی از مدیران سیما از جمله محمدرضا جعفری جلوه، مجید زین العابدین، سلیم غفوری، علیرضا برازش، محمدزاده مدیر شبکه قرآن، معاون سیما را همراهی کردند.

معاون سیما با اشاره به اهمیت سال 96 و مناسبات مهم نوروز انتخابات و ایام رمضان، تاکید کرد:رسانه ملی باید آمادگی ظرفیت این مناسبات را داشته باشد.

میرباقری از تدارک 100 سریال برای سال 96 خبرداد و در عین حال گفت:تلویزیون تا سال 97 کنداکتور نمایشی اش معین است.

او در ادامه سه سریال علی البدل، مرز خوشبختی و دیدوار به دیوار را سهم مجموعه های نوروز 96 اعلام کرد و گفت:علی البدل اوج سریال های سیروس مقدم در تلویزیون خواهد بود.

وی همچنین از پخش 120 فیلم سینمایی و 66 مستند ویژه ایام نوروز خبر داد.


وی از افزایش کیفیت برنامه های کودک و انیمیشن در شبکه کودک خبر داد و افزود:شبکه پویا 211 انیمیشن برای پخش در سال جدید آماده کرده است. مرکز صبا نیز در این راستا 600 انیمیشن تدارک دیده است. ما در سال جدید به صورت جدی تر به حوزه انیمیشن خواهیم پرداخت.

میرباقری در ادامه اظهار کرد:امسال با تولد حضرت زهرا(س) و امام خمینی(ره) آغاز می شود و طلیعه خوبی است و همزمان نوروز است که بزرگترین تعطیلی است.

وی ادامه داد:رسانه ملی جشنواره بزرگی از تولیدات خود را برای نوروز آماده کرده است. امسال بعد از نوروز بحث انتخابات مطرح است و بعد از آن وارد ماه رمضان می شویم لذا تولیدات باید با این سه مناسبت هماهنگ باشد.

میرباقری افزود:خوشبختانه امروز در سازمان صدا و سیما 100 سریال در مراحل مختلف ساخت هستند. 50 سریال در مرحله ساخت و 50 سریال در مرحله نگارش است و تا نوروز سال 97 به مدت یک سال کنداکتور پخش سریال ها کامل است.

بازگشت بازیگران ایرانی شبکه جم به ایران

بازگشت بازیگران ایرانی شبکه جم به ایران
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 63
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 25 38
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف