نمناک اخبارجامعه بازگشت به زندگی پس از 90 دقیقه مرگ!
بازگشت به زندگی ، مرگ
پیرمرد کیاکلایی در شهرستان سیمرغ پس از بازگشت از سفر زیارتی مشهد مقدس در طول راه دچار ایست کامل قلبی و تنفسی میشود که با تلاش تیم پزشکی دوباره به زندگی بازمیگردد.
تاریخ انتشار : 16 مهر 1392

علی ابراهیمی پیرمردی کیاکلایی از سفر زیارتی ثامن الحجج از مشهد مقدس به منزل خود در کیاکلا باز می گشت در طول راه، از درد قفسه سینه و ناحیه شکم می نالید تا اینکه ساعت هفت صبح روز گذشته با ورود به منزل، پسرانش را در جریان درد خود قرار داد و بلافاصله از هوش رفت.

محمد ابراهیمی فرزند وی نیز بیان کرد:بلافاصله پدر را که عاری از هر نوع علائم حیاتی بود به بیمارستان کیاکلا منتقل کردیم و تیم پزشکی نیز فورا بر سر بیمار حاضر شد و عملیات احیا را آغاز کرد.

مدیر درمانگاه کیاکلای سیمرغ هم اظهار داشت:آقای ابراهیمی زمانی به درمانگاه منتقل شد که کاملا دچار ایست قلبی و تنفسی شده بود و از نظر کادر پزشکی مرگ وی مسجل بود ولی پزشکان و پرستاران به مدت 1.5 ساعت با ماساژ قلبی، شوک و دارو درمانی مریضی را که تقریبا نسبت به حیاتش قطع امید شده بود دوباره به دنیا و زندگی بازگرداندند.

جواد غلامی افزود:با تلاش تیم پزشکی این مرکز، آقای ابراهیمی که از زیارت امام رضا(ع) بازگشت شفاعت خود را از حضرت گرفت و بعد از 90 دقیقه مرگ قلبش دوباره طپیدن آغاز کرد.

وی ادامه داد:بیمار پس از احیا بلافاصله توسط اورژانس 115 به بیمارستان رازی قائمشهر منتقل شد تا تحت مراقبت های ویژه قرار گیرد.

بازگشت به زندگی پس از 90 دقیقه مرگ!

بازگشت به زندگی پس از 90 دقیقه مرگ!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11
برگرفته از 598
این مطلب مفید بود ؟ 8 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف