نمناک فرهنگ و هنرموسیقی بازگشت خواننده لس آنجلسی زن به ایران
ناهید ، ناهید خواننده
ناهید خواننده لس آنجلسی که مدتهای زیادی را بدون کار هنری در کشور آمریکا سپری کرده است به ایران بازگشت.
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1394

به دنبال بازگشت برخی از خوانندگان لس آنجلسی به کشور بار دیگر یک خواننده مقیم آمریکا  تصمیم به بازگشت و ادامه زندگی در ایران را گرفت. این خواننده لس آنجلسی که ناهید نام دارد و عمده فعالیت  وی با همکاری و آهنگسازی شهرام شب پره  آغاز شد با عدم استقبال مناسب عمومی از آلبوم های و ویدئو موزیک ها،موجب شد تا وی از دنیای خوانندگی کناره گیری کند و پس از چند سال بطور مجدد به کشور بازگردد.

خاطر نشان می سازد بیژن مرتضوی، حبیب ، سامان، پیام و فریدون آسرایی چند خواننده دیگر ایرانی مقیم لوس آنجلس بودند که طی سالهای اخیر به ایران بازگشته اند.شنیده شده برخی دیگر از خوانندگان مانند شهرام و شهره صورتی خواهر و برادر خواننده همچنین سیاوش قمیشی و ابی تقاضای بازگشت کرده بودند که تقاضایشان مورد موافقت قرار نگرفته بود تا جاییکه شهره و ابی آهنگ خلیج فارس را هم به همین منظور خوانده بودند.

به گزارش خبرده اما در این میان تردد آزادانه برخی خوانندگان دیگر نیز که دارای آثار مبتذل هستند مانند قیصر به داخل کشور و خروج از کشور که یکبار در آبعلی مشاهده شده بود جای تعجب دارد،

بازگشت خواننده لس آنجلسی زن به ایران

بازگشت خواننده لس آنجلسی زن به ایران
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 300
برگرفته از بولتن-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 224 76
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف