بازگشت ستاره های پرسپولیس

بازگشت ستاره های محبوب به پرسپولیس

کد مطلب : 10113زمان مطالعه : 2 دقیقه
بعد از حضور قطعی کریم باقری در تیم پرسپولیس،مسئولان این تیم از حضور مهدی مهدوی کیا و علی کریمی در کادر فنی تیم سرخ پوشان صحبت کردند.جزئیات بیشتر را در ادامه مشاهده کنید.

با تغییراتی که در سیستم کمیته فنی در پرسپولیس انجام شده است مسئولان این تیم از پیشکسوتان  و بازیکنان سابق پرسپولیس برای سمت های مختلف دعوت به همکاری کرده اند.بازگشت ستاره ها به کمیته فنی پرسپولیس چندان به مذاق حمید درخشان خوش نیامده و در موردش صحبت نمی کند.

کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در حالی با اعضای جدید شکل گرفته که حضور مهدی مهدوی کیا در این کمیته قطعی است. همچنین علی کریمی و احمدرضا عابدزاده هم مدنظر سیاسی برای احراز این پست بودند که این دو نفر به علت داشتن شغل های حساس دیگر، فعلا نمی توانند در کمیته فنی پرسپولیس حاضر شوند.حضور علی کریمی مشروط به نظر کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی خواهد بود.
اما ناصر محمدخانی، فرشاد پیوس و البته محمد خاکپور پیشکسوتان جدیدی هستند که نام شان برای حضور در کمیته فنی این باشگاه وارد لیست انتظار شد. این سه نفر قرار است به زودی از طرف باشگاه به صورت مستقیم دعوت به همکاری شوند و عملکرد فنی تیم حمید درخشان را آنالیز کنند. 
 
پرسپولیس
 
بعد از تغییرات هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مسئولان باشگاه تصمیم گرفتند تا کمیته فنی را از نو تشکیل داده و با حضور اعضای جدید و پیشکسوتان به آن سر و سامان بدهند. در همین ارتباط حسین کلانی، محمد پنجعلی، محمد کاشانی و ... به عضویت این کمیته درآمدند و کریم باقری هم بعد از آن با نظر حمید رضا سیاسی مدیرعامل باشگاه به جمع این پیشکسوتان اضافه شد.
در همین ارتباط مذاکراتی هم با مهدی مهدوی کیا کاپیتان پیشین پرسپولیس صورت گرفته و این بازیکن هم به طور قطع در کمیته فنی حضور خواهد یافت.
حمیدرضا سیاسی با تایید این مطلب درباره حضور مهدی مهدوی کیا و محمد خاکپور به مهر، گفت:مهدوی کیا که قطعا در کمیته فنی خواهد بود ولی هنوز موفق نشده ام با محمد خاکپور صحبت کنم. خاکپور بازیکن بزرگ و با اخلاق فوتبال ایران بوده و اینکه الان در فوتبال ایران نیست از ضعف فوتبال است.
صحبت از حضور علی کریمی هم در کمیته فنی باشگاه پرسپولیس یکی از سوژه های داغ این روزهای سرخپوشان است. سیاسی مذاکراتی با علی کریمی در این باره انجام داده ولی حضور کریمی در کمیته فنی مشروط است.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این خصوص هم تاکید کرد:من با کریمی صحبت کردم و او هم گفت اگر بتوانم به پرسپولیس کمک کنم قطعا دریغ نخواهم کرد. با این حال چون کریمی در تیم ملی مشغول فعالیت است، حضورش در کمیته فنی مشروط به موافقت کارلوس کی روش خواهد بود.
سیاسی ادامه داد:اگر بشود به صورت رسمی از حضور کریمی در کمیته فنی استفاده خواهیم کرد ولی اگر هم چنین چیزی میسر نشد گهگاه از او مشورت می گیرم. من با کریمی مشکلی ندارم. کریمی هیچ وقت برای کمک به ما کوتاهی نکرده است.
به گفته سیاسی قرار است جلسه کمیته فنی ظرف روزهای آینده و احتمالا در روز دوشنبه برگزار شود.

بازگشت ستاره های محبوب به پرسپولیس

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از جام نیوز-/ف
وبگردی