نمناک ورزشفوتبال بازگشت سجاد شهباززاده به استقلال جدی شد
سجاد شهباززاده ، سجاد شهباززاده استقلال
سجاد شهباززاده در نقل و انتقالات زمستانی تیم استقلال اولین شکار قطعی آبی ها خواهد بود.
تاریخ انتشار : 15 آبان 1395

سجاد شهباززاده اولین شکار زمستانی آبی ها

بر اساس اخبار رسیده آبی ها عزم خودشان را جزم کرده اند تا سجاد شهباززاده را به استقلال برگردانند.نظر منصوریان هم روی این بازیکن مثبت است و آبی ها دارند تمام تلاش شان را می کنند تا مقدمات حضور این بازیکن را فراهم کنند.این اتفاق در حالی افتاده است که استقلالی ها می خواهند نام هایی چون حاج محمدی و میعاد یزدانی را از لیست خود خارج کنند تا جا برای سجاد شهباززاده و روزبه چشمی باز شود.استقلالی ها با وجود اینکه در خط حمله خود ترافیک سنگینی دارند اما به خواسته ای که می خواستند در این زمینه نرسیده اند.

علیرضا منصوریان در تماس تلفنی با سجاد شهباززاده موافقت این بازیکن را برای بازگشت به استقلال گرفت.

در آخرین جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال بحثی درباره بازگشت سجاد شهباززاده به این تیم مطرح شد که مورد قبول اعضای هیات مدیره قرار گرفت.

سجاد شهباززاده

منصوریان بله را از سجاد شهباززاده گرفت

 علیرضا منصوریان که این بحث را در جلسه اخیر مطرح کرده بود به صورت تلفنی با شهباززاده گفت وگو کرد و این بازیکن نیز که از وضعیت خود در باشگاه آلانیا ترکیه رضایت ندارد مخالفتی با این خواسته باشگاه استقلال نکرد.
 
مسعود معینی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال این خبر را تایید کرد. به این ترتیب شهباززاده در نقل و انتقالات زمستانی اولین شکار قطعی آبی ها خواهد بود.

از همان روز که سجاد شهباززاده با سرو صدای فراوان قرارداد سال سومش را براساس بندهای موجود فسخ کرد و راهی لیگ ترکیه شد مسئولان استقلال در مصاحبه های خود مدام اعلام می کردند این باشگاه آمادگی بازگرداندن این مهاجم در هر برهه ای را دارد. ادعایی که با واکنش چندانی از سوی مهاجم شماره 10 سابق نداشت تا شهباززاده راهی آلانیااسپور شده و اولین تجربه بین المللی اش را به دست آورد.

اما بعد از چند هفته مسکوت ماندن این پروسه ماجرای کاوه رضایی و پیشنهادش از لیگ چین باعث شد تا دوباره سجاد شهباززاده به یکی از سوژه های جذاب اردوی آبی ها تبدیل شود.

سجاد شهباززاده اولین شکار استقلال در زمستان

بازگشت سجاد شهباززاده به استقلال جدی شد
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف