نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون بازگشت عموقناد به تلویزیون با یک برنامه جدید + عکس
عموقناد ، مجید قناد
مجید قناد مجری محبوب برنامه کودک که بچه ها او را با نام عموقناد میشناسند پس از مدت زیادی دوری از تلویزیون با مسابقه بزرگ قدم به قدم به تلویزیون می آید.
بازدید : 5,476 نفر

عموقناد پس از غیبت طولانی به زودی با یک برنامه کودک جدید به شبکه دو بر میگردد.

مجید قناد درباره غیبت طولانی اش در تلویزیون گفت:همه سراغ مرا می گیرند و می گویند چرا نیستی؟ حالا می خواهم بگویم به زودی قرار است با دو برنامه کودک متفاوت به آنتن تلویزیون بازگردم.

این مجری برنامه های کودک گفت:خدا را شکر در حال حاضر هم که تکلیف شبکه کودک مشخص شده است و فکر می کنم به زودی همه جزئیات درباره این شبکه که مختص کودکان است از سوی صدا و سیما اعلام شود. اکنون در تکاپوی تدارک دو برنامه کودک جدید هستم که یکی از آنها مراحل اداری اش را می گذراند و دیگری در مرحله تحقیق و نگارش متن است.
 
عمو قناد
 
قناد سپس اعلام کرد:قدم به قدم عنوان بزرگترین مسابقه کودک تلویزیون است که قرار است برای پخش از شبکه دو سیما ساخته شود. این مسابقه اکنون مراحل اداری را سپری می کند تا به زودی به مرحله تولید برسد. همچنین یک مجموعه نمایشی 120 قسمتی به اتفاق یکی از کارگردانان سینما و تلویزیون قرار است کار کنم که در حال حاضر در مرحله تحقیق و نگارش است. این مجموعه نمایشی برای گروه سنی نوجوانان است.
 
مسابقه بزرگ قدم به قدم
او ادامه داد:این مجموعه نمایشی تلنگری به خانواده هاست که سعی کنند پیوندشان را با کودکانشان نزدیک تر کنند. طرح این مجموعه نمایشی اکنون توسط مشاوران آموزش و پرورش در حال مطالعه و بررسی است.
مجید قناد در پایان درباره ی حضور مجریان شناخته شده قدیمی همچون شهرام لاسمی در حوزه ی اجرای برنامه های کودک اظهار کرد:تلویزیون ابتدا خودش باید تلاش کند تا سرمایه هایش را از دست ندهد. به نظرم تلویزیون در حال حاضر در حوزه ی کودک چیزی که برای بچه ها نو و جدید باشد، ندارد و باید به این مساله بیشتر توجه کند.

عموقناد ، عموقناد با مسابقه بزرگ به تلویزیون بر می گردد

بازگشت عموقناد به تلویزیون با یک برنامه جدید + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
برگرفته از جام جم سیما - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف