نمناک فرهنگ و هنرموسیقی قاسم افشار با یک کنسرت باز میگردد
قاسم افشار ، قاسم افشار خواننده
قاسم افشار خواننده موسیقی پاپ گفت : هم اکنون مشغول آماده کردن چند قطعه هستم که بعد از ماه صفر رونمایی میشود.
تاریخ انتشار : 12 آبان 1395

قاسم افشار با آلبوم جدیدش بازمیگردد

قاسم افشار خواننده پاپ خوش صدای ایرانی است که با اولین ترانه اش ”وقف پرنده ها” به شهرت رسید. قاسم افشار از آن هنگام به بعد مسیر رو به جلویی را در عرصه موسیقی پاپ ایران طی کرده است. افشار یک هنرمند وسواسی است و کارهایش را به دقت انتخاب می کند. قاسم افشار در عین حال که به موفقیت چشمگیری در عرصه موسیقی پاپ رسیده، اما فوق العاده بی ادعا و فروتن است.

قاسم افشار خواننده پاپ که روزگاری همکاری های جدی با صدا و سیما داشت، می گوید مدیران این رسانه در دوره های مختلف به وی وفا نکرده اند.

قاسم افشار خواننده موسیقی پاپ با اشاره به تازه ترین فعالیت های خود در عرصه موسیقی بیان کرد:هم اکنون مشغول آماده کردن چند قطعه هستم که تاکنون فقط چهارتای آنها به اتمام رسیده و فعلا نمی دانم قرار است آلبومی از آنها منتشر شود یا خیر، اما آنچه مسلم است اینکه بعد از ماه صفر این آثار برای مخاطبان رونمایی خواهد شد.

قاسم افشار

بازگشت قاسم افشار به دنیای موسیقی

وی درباره برگزاری کنسرت نیز توضیح داد:فعلا شرایط به گونه ای است که به ما سالن نمی دهند اما اگر خداوند یاری کند و دوستان هم در این زمینه همکاری های لازم را داشته باشند دوست دارم بعد از ماه صفر، کنسرت هایی را در تهران و شهرستان ها برگزار کنم که جزییات آن در هفته های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.

خواننده قطعه ماندگار «وقف پرنده ها» درباره دلایل کمرنگ شدن فعالیت خود با مرکز موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما بیان کرد:متاسفانه نمی دانم ماجرا به چه شکلی است که مدیریت های مختلف در سازمان صدا و سیما به ویژه در حوزه موسیقی به ما وفا نکرده اند همین نوع دیدگاه هم موجب شده که من حضور کمرنگی در صدا و سیما داشته باشم. اتفاقا همین چند وقت پیش قطعه ای را با هزینه شخصی تولید کرده و آن را به دلیل ارتباطی که با ایام محرم داشت به سازمان صدا و سیما ارائه دادم اما متاسفانه کسی به آن توجه نکرد.

قاسم افشار در بخش پایانی صحبت های خود گفت:یک خواننده همواره برنامه های زیادی برای آینده کاری خود دارد اما این موضوع زمانی شکل اجرایی می گیرد که شرایط اجرا نیز فراهم باشد، اما وقتی چنین فضایی برای خواننده هایی چون من وجود ندارد، مجبور می شویم توقفی در فعالیت ها داشته باشیم و همین توقف موجب کمرنگ شدن و گاه فراموش شدنمان می شود.

قاسم افشار با یک کنسرت باز میگردد

قاسم افشار با یک کنسرت باز میگردد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف