نمناک ورزشفوتبال بازگشت محمد دادکان به پرسپولیس با هدایتی
محمد دادکان ، حسین هدایتی
محمد دادکان پیشکسوت پرسپولیس و رئیس اسبق فدراسیون فوتبال برای اولین بار پس از دوران بازیگری از بازگشت به باشگاه پرسپولیس خبر داد.
تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1394
بازدید : 3,810 نفر

عصر روز سه شنبه بود که خبر رسید حسین هدایتی با محمد دادکان رئیس اسبق فدراسیون فوتبال کشورمان تماس گرفته و از او خواسته مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شود.
این در حالی است که هنوز مزایده 9 اردیبهشت برگزار نشده و هیچ خبری هم در این خصوص در دست نیست که بالاخره چه کسی توانایی بالاتری برای پیروزی در مزایده دارد اما هدایتی پیشدستی کرده و در تماس با دکتر دادکان، از او خواسته مدیرعامل پرسپولیس شود تا هدایتی بتواند تمام هزینه های این باشگاه را بدهد اما اصل موضوع از چه قرار بود؟
محمد دادکان طبق معمول روزهای سه شنبه، به باشگاه تنیس استقلال رفت تا تمریناتش را دنبال کند. در آنجا تماس تلفنی از سوی هدایتی داشت و مجبور شد بیش از 30 دقیقه با مالک باشگاه استیل آذین صحبت کند.
کل مطلب این بود که هدایتی از دادکان خواست مدیرعامل باشگاه شود و خودش نیز اسپانسر پرسپولیس اما این اولین باری نیست که دادکان از هدایتی، پیشنهاد همکاری دریافت می کند. بار اول در سال 1392 بود که هدایتی برای خرید باشگاه پیشقدم شد و از دادکان خواست به حیطه مدیران باشگاه ورود کند.
این پیشنهاد اما توسط هدایتی پیگیری نشد و او به دنبال بحث های دیگری رفت. بحث هایی مثل حمایت از علی پروین، علی دایی، محمد رویانیان و پس از آن نیز خرید باشگاهی در لالیگای اسپانیا و... پیشنهاد دوم، شنبه هفته ای بود که گذشت.
این بار هدایتی که از همه چهره های یادشده سیر بود، جعفر کاشانی را با خود همراه کرد و به دفتر دکتر دادکان رفت تا مجدداً باب همکاری را باز کند اما دادکان این مسائل را نپذیرفت و گفت باید همه چیز را به زمان بسپارد. هدایتی این بار برای پیگیری پیشنهادش با محمد دادکان تماس تلفنی برقرار کرد؛ تماسی که عصر سه شنبه گذشته انجام شد و بیش از 30 دقیقه به طول انجامید.
دادکان در این تماس، همه عیوب باشگاه پرسپولیس و مدیریت در آن را شمرد و سپس به هدایتی گفت در حال حاضر نمی تواند جواب بله یا خیر بدهد. در اصل، رئیس اسبق فدراسیون فوتبال ایران در پاسخ به تماس هدایتی، نه جواب مثبت داد و نه منفی.
هدایتی که به عنوان حامی مالی، دست به جیب شد تا باعث حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس شود، می خواهد با ادامه پیشنهاداتش به دکتر دادکان، او را به صندلی مدیرعاملی پرسپولیس بکشاند تا ترکیب مدیریت و کادر فنی فدراسیون و تیم ملی در جام جهانی 2006 را در پرسپولیس تکرار کند اما دادکان برای تکیه زدن به صندلی مدیرعاملی باشگاه، به دنبال ساخت زمینه های مهم تری است. جالب اینکه برانکو هم علاقه دارد دادکان مدیرعامل پرسپولیس شود.

* بازگشت دادکان به پرسپولیس با هدایتی
اما عصر پنج شنبه 3 اردیبهشت خبر رسید که محمد دادکان پذیرفته است که در صورت برنده شده هدایتی در مزایده پرسپولیس حاضر است پیشنهاد مدیرعاملی وی را قبول کند.
دادکان با اعلام این خبر گفت:«در صورتی که حسین هدایتی برنده مزایده باشگاه پرسپولیس در نهم اردیبهشت ماه باشد مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس را قبول خواهم کرد.»
وی ادامه داد:«هدایتی ضمانت های لازم را برای موفقیت پرسپولیس به من ارائه کرده و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.»
دادکان که انگیزه بالایی برای خارج کردن پرسپولیس از بحران دارد جمله ویژه ای هم به زبان آورد:«مدیریت کردن پرسپولیس برای من از آب خوردن راحت تر است و با یک بشکن تیم را درست می کنم.»

بازگشت محمد دادکان به پرسپولیس با هدایتی

بازگشت محمد دادکان به پرسپولیس با هدایتی
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
برگرفته از جام نیوز -/م
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف