نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون بازگشت هرمز سیرتی یکی از بازیگران پیوسته به GEM
بازیگر ، بازیگر پیوسته به جم
هرمز سیرتی یکی از بازیگران پیوسته به شبکه جم به ایران بازگشت و در دادسرای انقلاب اسلامی حاضر شد.
تاریخ انتشار : 28 مهر 1395
بازدید : 4,181 نفر

 

بازیگر پیوسته به جم در دادسرای انقلاب اسلامی

هرمز سیرتی بازیگر مهاجر ایرانی که مدتی در شبکه جم مشغول به فعالیت بود، پس از بازگشت به ایران امروز در دادسرای انقلاب اسلامی حاضر شد تا مجوزهای لازم برای نقش آفرینی در آثار تلویزیونی و سینمایی داخلی را دریافت کند.

پیش از این سخنگوی وزارت ارشاد از بازگشت قریب الوقوع تعدادی از این بازیگران به کشور خبر داده بود.

هرمز سیرتی

هرمز سیرتی به ایران بازگشت

نوش آبادی در این باره گفته بود:«بسیاری از هنرمندانی که به شبکه های خارجی رفته اند در همین زمان کوتاه متوجه شدند که سرابی که ما از آن صحبت کردیم، واقعیت دارند و عزم بازگشت کرده اند. ما هم حرفی نداریم و صحنه برای کسانی که نادم هستند؛ مهیا است. اما باید بدانند که بازی را باخته اند و در این مدت هیچ منفعتی نبردند و تنها خودشان را بدنام کردند. به زودی خبرهایی می آید که تعدادی از این بازیگران به کشور بازمی گردند.»

انتشار یک نامه با امضای مدیر شبکه «جم تی وی» خطاب به بازیگران و عوامل طرف قرارداد با این شبکه، مبنی بر عدم برخورداری این شبکه از ظرفیت مالی و تولیدی لازم برای استمرار خدمت گرفتن آنها و تاکید بر تسویه حساب در پایان قراردادشان با این شبکه، به منزله بسته شدن درها برای گروهی از بازیگران و عوامل تولید بود؛ واقعه ای که ضربه جبران ناپذیری به چهره های پیوسته به این شبکه ماهواره ای خواهد زد.

در متن این نامه که با امضای سعید کریمیان مدیر مجموعه شبکه های «جم» توسط شماری از رسانه ها منتشر شده، این موضوع مورد تاکید قرار گرفته که عدم وجود سناریو و عدم وجود ظرفیت تولید، آنها را وادار به قطع همکاری کرده است. بنابراین در ماه های پیش رو، عوامل طرف قرارداد با این شبکه ماهواره ای یک به یک بیکار و آواره ترکیه خواهند شد؛ عواملی که درآمدهای کلانی نداشتند و همه امیدشان به قراردادهای بلندمدتی بود که در زمان آغاز همکاری با این شبکه، وعده اش را دریافت کرده بودند.

هرمز سیرتی ، بازگشت هرمز سیرتی به ایران

بازگشت هرمز سیرتی یکی از بازیگران پیوسته به GEM
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از رکنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف