نمناک تکنولوژیترفندستان نحوه بازیابی عکس های حذف شده در اندروید
بازیابی عکس ، بازیابی عکس اندروید
برای بازیابی عکس های حذف شده در گوشی اندرویدی می توانید از DiskDigger استفاده کنید که نحوه انجام این کار را در این مطلب به شما آموزش داده ایم.

آموزش بازیابی عکس پاک شده در اندروید

با انتخاب گزینه Delete برای یک عکس، فایل شما به طور کامل از حافظه دستگاه حذف نخواهد شد و این بدان معناست که امکانبازگردانی عکس مانند حالت قبل، وجود دارد. برای این که دستگاه تان را برای بازگردانی عکس های حذف شده اسکن کنید، نیاز به استفاده از اپ های مربوط به این زمینه دارید.

یکی از بهترین ها در این زمینه DiskDigger نام داشته که به صورت کاملا حرفه ای کل حافظه داخلی و کارت حافظه شما را اسکن و بررسی می کند. پس از اتمام بررسی، تمام فایل هایی که در حافظه قابل دسترسی هستند، نمایان خواهند شد و شما می توانید با انتخاب موارد مورد نیاز، آن ها را یک بار دیگر به حافظه دستگاه خود بازگردانید.

نکته ای که درباره DiskDigger وجود دارد، این است که اسکن فایل ها به دو صورت یکی برای گوشی های اندرویدی معمولی و یکی برای گوشی های اندرویدی روت شده انجام می پذیرد. اگر گوشی شما روت شده باشد، جست وجو برای فایل های حذف شده با دقت بالاتری انجام خواهد شد. همچنین فایل های ویدیویی هم در این حالت قابل بازیابی هستند.

برای بازگردانی تصاویر حذف شده در گوشی اندروید ی توسط DiskDigger مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

راه بازگردانی عکس ها پاک شده:

1٫ اپ DiskDigger را دانلود کنید. این برنامه در دو نسخه رایگان و Pro موجود بوده که در این آموزش از نسخه رایگان آن استفاده شده است.
2٫ برنامه را باز کرده و بر روی گزینه START BASIC PHOTO SCAN کلیک کنید.

بازیابی عکس

آموزش بازگردانی عکس ها پاک شده در اندروید

3٫ مدتی منتظر بمانید تا فرآیند اسکن به پایان برسد.

4٫ پس از تمام شدن اسکن، تصویر و یا تصاویر حذف شده ای را که می خواهید بازگردانی کنید، یکی یکی انتخاب کنید تا علامت تیک بر روی آن ها قرار بگیرد.

5٫ بر روی عبارت RECOVER که در بالا قرار گرفته، کلیک کنید.

بازیابی عکس

آموزش بازگردانی عکس ها پاک شده در اندروید

6٫ محل ذخیره سازی دوباره تصویر حذف شده را مشخص کنید. برای این که حافظه خارجی یا داخلی دستگاه را انتخاب کنید، گزینه Save the files to a custom location on your device را برگزینید.

بازیابی عکس

آموزش بازگردانی عکس ها پاک شده در اندروید

در این حالت تصاویر حذف شده شما برای بار دیگر در دسترس تان خواهند بود و می توانید از آن ها مانند قبل استفاده کنید.

نحوه بازیابی عکس های حذف شده در اندروید

نحوه بازیابی عکس های حذف شده در اندروید
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از نود فناوری/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف