نمناک ورزشفوتبال کشور میزبان بازیهای فوتبال ایران و عربستان انتخاب شد
ایران و عربستان ، بازیهای ایران و عربستان
پس از تنش های به وجود آمده در روابط ایران و عربستان کنفدراسیون فوتبال آسیا عمان را به عنوان میزبان بازی های تیم های ایرانی و عربستانی انتخاب کرد.
تاریخ انتشار : 19 دی 1394

عمان میزبان نمایندگان ایران و عربستان

به نقل از یورو اسپورت، پس از اتفاقات اخیر و سیاه نمایی های سران فوتبال عربستان، کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست های دو کشور برای تعیین کشور میزبان را نپذیرفت و عمان را به عنوان میزبان انتخاب کرد.

باشگاه های عربستانی قطر را به عنوان میزبان بازی های خود در لیگ قهرمانان آسیا با نمایندگان ایران پیشنهاد کردند. این در حالی است که ایران لبنان را به عنوان میزبان خود معرفی کرد و جالب اینکه هر دو کشور با درخواست طرف مقابل مخالفت کردند.

باشگاه های عربستانی در جدیدترین حاشیه سازی خود اعلام کردند که حاضر نیستند در خاک ایران به مصاف حریفان خود بروند و از کنفدارسیون فوتبال آسیا خواسته اند تا کشور بی طرفی را به عنوان میزبان بازیهای خود انتخاب کنند.

در نهایت یکی از مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا، در گفت وگویی که با یورواسپورت داشت تاکید کرد که AFC کشور عمان را به عنوان میزبان بازی های این دو کشور انتخاب کرده است. در صورت مخالفت دو کشور سنگاپور جایگزین خواهد شد.

کشور میزبان بازیهای فوتبال ایران و عربستان انتخاب شد

کشور میزبان بازیهای فوتبال ایران و عربستان انتخاب شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف