نمناک ورزشفوتبال با سابقه ترین بازیکنان اروپا را بشناسید
بازیکنان اروپا ، با سابقه ترین بازیکنان اروپا
فرانچسکو توتی جزو با سابقه ترین بازیکنان اروپا می باشد و بعد از او جان تری در مقام دوم قرار دارد.

سابقه ترین بازیکنان اروپا چه کسانی هستند؟

قطعا زمانی که حرف از سابقه و ماندگاری می شود همه به یاد سری آ و بازیکنان با وفای ایتالیایی می افتند. درست است، فرانچسکو توتی با حضوری 24 فصله در این حیث از هر بازیکنی برتر است.

فرانچسکو توتی یک فوتبالیست ایتالیایی است که در تیم آ. اس. رم ایتالیا بازی می کند. پست فرانچسکو توتی مهاجم یا هافبک تهاجمی است. هر چند بیشتر در پست مهاجم دوم معروف است یک متصل کننده میان دو پست که بازیکن در نقش یک لینکر خط هافبک را به مهاجم یا مهاجمان متصل می کند.

او همچنین اولین گزینه برای ضربات آزاد و پنالتیها در رم است که تا کنون گل های فراوانی از روی توپ های مرده به ثمر رسانده است.

 

بازیکنان اروپا

اولین بازیکن با سابقه اروپا

 توتی به عنوان سمبل رم شناخته می شود چون تا کنون باشگاه را علی رغم پیشنهادهای بسیار از تیمهای قوی تر و ثروتمند تر ترک نکرده است و به عنوان بهترین گلزن باشگاه با بیشترین بازی انجام داده برای تیم در تاریخ باشگاه ثبت شده است.

پس از او جان تری از جلسی با 18.5 فصل در جایگاه دوم قرار دارد. جان تری بازیکن فوتبال اهل انگلستان است. وی در پست مدافع میانی بازی می کند و هم اکنون بازیکن تیم چلسی و کاپیتان این تیم است. تری همچنین کاپیتان انگلستان بوده است.

تری موفق ترین کاپیتان چلسی بوده است که توانسته از سال 2004 با این تیم 3 عنوان قهرمانی در لیگ برتر، چهار عنوان در جام حذفی، دو عنوان درکارلینگ کاپ و یک عنوان در لیگ قهرمانان اروپا بدست آورد. 

بازیکنان اروپا

دومین بازیکن با سابقه اروپا

 وی یکی از 5 نفری می باشد که بیشتر از 5000 بازی برای چلسی انجام داده اند. تری پس از برد 1-0 چلسی در برابر منچستر یونایتد در 2007، اولین کاپیتانی ست که جام بازی های حذفی را در ورزشگاه ومبلی بالای سر برد و همچنین اولین بازیکنی ست که در این ورزشگاه گل ملی زده است.

با سابقه ترین بازیکنان اروپا را بشناسید

با سابقه ترین بازیکنان اروپا را بشناسید
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از کاپ/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف