نمناک ورزشفوتبال دلیل خداحافظی دسته جمعی بازیکنان استقلال از اینستاگرام
بازیکنان استقلال ، استقلال خوزستان
بازیکنان استقلال پس از بازی دیشب در مقابل استقلال اهواز توسط هواداران در اینستاگرام مورد انتقاد و حمله قرار گرفتند و در اقدامی هماهنگ صفحات اینستاگرام خود را بستند.
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1394
بازدید : 3,401 نفر

بازیکنان استقلال صفحات اینستاگرام خود را بستند

استقلال تهران روز گذشته برابر تیم قعرنشین لیگ نتوانست نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک کسب کند. با این نتیجه استقلال خوزستان هم امتیاز با همنام تهرانی اش در صدر جدول قرار گرفت.

استقلالی ها که برخلاف پرسپولیس در این فصل با حاشیه های کمتری سروکار داشتند، حالا بعد از تساوی نابه هنگام برابر استقلال اهواز انتهای جدولی با انتقاد شدید از سوی هواداران مواجه شدند. کانون حمله ی هواداران استقلالی به بازیکنان هم مثل پرسپولیسی ها از طریق اینستاگرام بود. حالا آبی ها هم همانند رقیبشان با تصمیم دسته جمعی، اینستاگرام خود را تعطیل کردند. البته همانند بازیکنان پرسپولیس باید منتظر ماند تا آن ها هم از موضع خود عقب نشینی کنند و دوباره زمانی از کارهای خود را به اینستاگرام اختصاص دهند.

تساوی استقلال تهران با هم نام اهوازی اش که در انتهای جدول قرار دارد باعث حمله هواداران به صفحات بازیکنان استقلال و استفاده از الفاظ رکیک شده به همین دلیل بازیکنان این تیم تصمیم گرفتند از اینستاگرام با یک اقدام هماهنگ خداحافظی کنند.

اولین بار این کار را پرسپولیسی ها بخاطر توهین به مهدی طارمی انجام دادند.

بازیکنان استقلال صفحات اینستاگرام خود را بستند

بازیکنان استقلال از اینستاگرام رفتند

بازیکنان استقلال صفحات اینستاگرام خود را تعطیل کردند

ناراحتی بازیکنان استقلال از هواداران

دلیل خداحافظی دسته جمعی بازیکنان استقلال از اینستاگرام

دلیل خداحافظی دسته جمعی بازیکنان استقلال از اینستاگرام
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از بولتون نیوز -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف