نمناک ورزشفوتبال نگاهی به عملکرد بازیکنان استقلال در آسیا
بازیکنان استقلال ، بهترین پاس دهنده تیم استقلال
مامه تیام بهترین گلزن استقلال در آسیا با 9 خطا در رده دوم قرار دارد و موید این نکته است که تیام به جز آیتم گلزنی، از جنگنده ترین و قدرتی ترین مهاجمان حال حاضر است.
تاریخ انتشار : 26 اسفند 1396

خطاکارترین و با ارزش ترین بازیکنان استقلال در آسیا

از نظر جایگاه جدولی استقلال تهران با حضور در صدر جدول گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا موفق ترین تیم ایرانی در چهار هفته ابتدایی مسابقات است. بررسی عملکرد گروهی و فردی بعضی از بازیکنان استقلال در این هفته های گذشته از مسابقات نشان می دهد تا اینجای کار مامه تیام بهترین گلزن، امید ابراهیمی ارزشمندترین و فرشید اسماعیلی پر خطاترین بازیکن این تیم است.

* امید ابراهیمی ارزشمندترین بازیکن تیم استقلال

بازیکنی که ابتدا از سوی هواداران استقلال لقب فرمانده گرفت و سپس «وینفرد شفر» نیز او را بعنوان محوری ترین بازیکن تیمش معرفی کرد، در لیگ قهرمانان آسیا عملکردی فوق العاده داشت تا موثر ترین بازیکن این تیم باشد. این بازیکن در پایان چهار هفته با معدل نمره 7/5 بهترین بازیکن استقلال شد. بعد از وی نیز سیدحسین حسینی با معدل نمره 7/2، سید مهدی رحمتی و سرور جباروف هر دو با معدل نمره 7/1 در رده های بعدی قرار دارند.

بازیکنان استقلال

 موثر ترین بازیکن تیم استقلال

این رده بندی به تفکیک دیدارهای خانگی و خارج از خانه نیز اینگونه می شود که در دیدارهای خانگی؛ امید ابراهیمی با نمره 7/5، سید حسین حسینی با نمره 7/4، داریوش شجاعیان با نمره 7/3 و علی قربانی با نمره 7/3 بهترین ها هستند و در دیدارهای خارج از خانه؛ امید ابراهیمی با نمره 7/5، سرور جباروف با نمره 7/3 و مامه تیام با 7/3 و علی قربانی با 7/2 بهترین عملکرد را داشته اند.

* اسماعیلی بهترین پاس دهنده

آبی پوشان در 4 دیداری که در این مسابقات انجام داده اند 6 بار موفق به گلزنی شده اند. فرشید اسماعیلی با 2 پاس گل بهترین عملکرد را در بین بازیکنان استقلال داشته است. امید ابراهیمی نیز دیگر بازیکن آبی پوشان است که در این مسابقات یک بار موفق به ارسال پاس گل شده است.

* اسماعیلی پرخطاترین بازیکن

آمار خطاهای تیم استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هم در نوع خود جالب توجه است. آبی پوشان با معدل 17 خطا در هر بازی از تیم های پیشتاز در این آیتم در آسیا هستند. در بین بازیکنان استقلال فرشید اسماعیلی 14 بار مرتکب خطا شده تا بیشترین تعداد خطا به نام او نوشته شود.

بازیکنان استقلال

پرخطاترین بازیکن تیم استقلال

مامه تیام بهترین گلزن استقلال در آسیا با 9 خطا از این نظر در رده دوم قرار دارد. این آمار جالب نشان از جنگندگی این مهاجم در خط حمله می دهد و موید این نکته است که تیام به جز آیتم گلزنی، از جنگنده ترین و قدرتی ترین مهاجمان حال حاضر است.

وریا غفوری و فرشید باقری هر کدام با 7 خطا هم فعالان در عرصه خطا در تیم استقلال محسوب می شوند.

* دومین تیم در دقت بالای پاس

آبی پوشان در مسابقات این فصل به طور متوسط 49 درصد در هر بازی مالک توپ بوده اند. به طور متوسط در هر بازی 433 بار پاس داده اند که دقت این پاس ها 82 درصد بود. آبی پوشان از نظر دقت در پاس دومین تیم برتر در آسیا هستند و این یکی از بهترین آیتم های این تیم در آسیا محسوب می شود.

خبر خوش پزشکان برای استقلال و تیام

بر اساس اعلام پزشکان استقلال دوری تیام آنقدر هم که گفته می شد طولانی نخواهد بود.

بعد از مصدومیت تیام برخی رسانه ها خبر از دوری 2تا 3 ماهه این بازیکن تاثیر گذار از میادین داشتند، در حالی که امروز و پس از معاینات پزشکان استقلال مشخص شد تیام 3 تا 4 هفته دور از میادین خواهد بود و این بازیکن احتمالا اواخر فروردین ماه می تواند تمریناتش را با استقلال استارت بزند.

نگاهی به عملکرد بازیکنان استقلال در آسیا

نگاهی به عملکرد بازیکنان استقلال در آسیا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از مهر - برنا / ر
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف